SportID Võimatu 10

 

TULEMUSED 2017

 

VÕISTLUSJUHEND

Võistluse kirjeldus

SportID Võimatu 10 on Eesti raskeim 10 km jooksuvõitlus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses ja selle lähiümbruse spordiradadel pühapäeval, 28. oktoobril 2018 teist korda. Rajakaart avalikustatakse jooksvalt.

Tähistatud 10 km jooksurada kulgeb metsa- ja kruusateedel ning rajal on hulgaliselt takistusi (sh veetakistusi), mis tuleb osalejatel läbida. Võistlusrada algab Kääriku Spordikeskuse suusastaadionilt ning lõppeb Kääriku Spordikeskuse peahoone ees. Võistlusrada läbib osaliselt Kekkose rada, tõuseb kahel korral Seinamäele ning kulgeb Kääriku järve vahetus läheduses.

Võistluse korraldab Eesti Firmaspordi Liit koostöös Kääriku Spordikeskuse, SportID ning koostööpartneritega.

 

Võistlusel osalemine

Registreerimine toimub internetis SportID registreerimiskeskkonnas www.SportID.ee. Registreerimine 2018. aasta jooksule ei ole veel avatud!

Osalema pääseb 200 esimesena registreerunud meesvõistlejat. Kõiki naisi ootame võistlejatele kaasa elama stardi- ja finišialasse ning võistlusraja äärde!

Osavõtutasud:

Registreerimisvoor Aeg Osavõtutasu
I voor kuni 30.04.2018 30 EUR
II voor 1.05.-30.09.2018 40 EUR
III voor 1.10.-26.10.2018 50 EUR

Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

Registreerimisega kinnitab osavõtja nõustumise juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ja filmimaterjali ürituse reklaamimiseks.

Ümberregistreerimine (osavõtja nime vahetus) toimub ainult enne üritust. Selleks tuleb oma soovist teada anda aadressil registreerimine@firmasport.ee. Võistluspäeval ümberregistreerimise võimalust ei ole. Ümberregistreerimise tasu on 5 EUR.

Võistlusklassid:

  • Mehed (M) – mehed sünniaastatega 1988 – ….
  • Mehed 30 (M30) – mehed sünniaastatega 1978 – 1987
  • Mehed 40 (M40) – mehed sünniaastatega 1968 – 1977
  • Mehed 50 (M50) – mehed sünniaastatega … – 1967

Tulemuse saamiseks peab osaleja kogu jooksu vältel kandma rinnale nähtavale kohale kinnitatud võistlusnumbrit. Numbri väiksemaks voltimine ei ole lubatud.

Võistleja diskvalifitseeritakse vale nime/numbri all osalemisel või raja ebakorrektsel läbimisel (sh takistuste mitte ületamisel/läbimisel).

Jooksul osalemine on omal vastutusel. Soovitav on omada õnnetusjuhtumi ja/või tervisekindlustust. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Osavõtjale kindlustatakse tähistatud rada ning rohkelt takistusi võistlusrajal, pakkide transport stardist finišisse, stardinumber, ajavõtt, teenindus joogipunktis ja jooksu järel finišis, vajadusel meditsiiniabi, pesemis- ja sauna kasutamise võimalused, toitlustus finišis, autasustamine parimatele ning nimeline diplom jooksu tulemusega kõikidele lõpetajatele.

 

Ajakava

10:00        Sekretariaat avatud Kääriku Spordikeskuse suusastaadionil, stardinumbrite väljastamise algus, võimalus rajaga tutvumiseks (PS! Takistuste läbimine ja proovimine keelatud!)

10:30        Stardinumbrite väljajagamise lõpp

10:50        Võistluskoosolek (kohustuslik kõigile osalejatele)

11:00        Startide algus stardinumbrite järjekorras 30 sekundiliste intervallidega

13:30        Raja sulgemine

13:30        Autasustamine Kääriku Spordikeskuse sööklas

Karikatega autasustatakse iga vanuseklassi parimaid võistlejaid ning parimat ettevõtet ja parimat kõrgkooli. Medalitega autasustatakse iga vanuseklassi ja üldarvestuse kolme parimat. Auhindadega autasustatakse iga vanuseklassi kolme parimat.

Sportlane, kes ei osale autasustamistseremoonial, kaotab õiguse auhindadele.

Üritus kuulub Eesti Sportlikema Ettevõtte sarja arvestusse. Ettevõtete arvestuses läheb arvesse kuni 5 parimate kohapunktidega osalejat sõltumata vanuseklassist. Ettevõtetele arvestatakse punkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Võistlus toimub vanuseklasside, ettevõtete, kõrgkoolide ja üldarvestuses.

Takistuse läbimata jätmisel võistleja diskvalifitseeritakse, kuid ta võib raja lõpuni joosta.

 

Täiendav info

Osavõtjate autode parkimiseks saab kasutada Kääriku Spordikeskuses asuvaid parklaid. Parkimine on kõigile tasuta.

Liikluseks avatud teede ületamisel jälgi liikluskorraldajate märguandeid.

10 km rajal on üks joogipunkt, mis asub 5 km juures. Joogipunktis pakutakse spordijooki, vett ning sooja teed.

Meditsiiniabi pakutakse koostöös sihtasutusega Tartu Kiirabi. Märgates rajal hädasolijaid, palume osalejatel neist teatada joogipunkti või rajal liikuvatele meditsiiniteenistuse töötajatele.

Protestid võistlustulemuste, võistlusmääruste rikkumiste jms kohta tuleb esitada võistluste sekretariaati.

Juhendis käsitlemata küsimused lahendab korraldaja Eesti Firmaspordi Liit jooksvalt.

 

Majutuse eripakkumine (2017. aasta info)

Kasutades märksõna „võimatu10“ on kõigile üritusel osalejatele ja ka kaasaelajatele ööbimine Kääriku hotellis koos hommikusöögiga 28.-29. oktoober soodushinnaga. Juba kehtivale madalhooaja soodustusele lisatakse kõigile eneseületajatele 10% soodustust.

Näidishinnad (sisaldavad hommikusööki):

2-kohaline tuba – 40,5 €

3-kohaline tuba – 47,8 €

Peretuba – 55,9 €

Sviit – 55,9 €

 

Täiendav informatsioon:

kaariku@tehvandi.ee

http://www.kaariku.ee/majutus/kaariku-hotell

Tel. +372 76 65 600

 

Ürituse peasponsor on Salomon!