Võistkondlikus puusuusasprindis libises esikohale Tallinna Lennujaam

04. märts 16

Võistkondlikul suusasprindil on alati olnud arvukalt fänne, sest selle ala põhimõte on: võit on hea, aga retrostiilis lõbutsemine on veelgi tähtsam. Kes puusuuskadel rapsima läheb, ei pruugi esimeste seas alati finišisse jõuda.

Foto: Kaimo Puniste

Lõbutsemise ja raske töö suhtega on hästi kursis Tallinna Lennujaaam kes tõid koju esikoha. Hõbemedali pälvis Tallinna Linnatransport, pronksi Kalev.

Tallinna Lennujaama tiimis võistlev Mirja Lind rõõmustas väga enda ettevõtte teise tiimi üle, ise tuli ta aga koos paarilisega neljandaks.

“Sain oma esimesed plastiksuusad 12-13-aastaselt, need olid väga uhked! Nüüd imestan, kuidas puusuuskadega üldse suusatada sai,” tõdes Lind.

Vestluse katkestas meeleolukas pealtvaataja, kes tuli Mirjale teatama – nende tiim koosseisus Mirja Lind – Raul Nikolajev on tema lemmikud.

See näide iseloomustab kahtlemata meeleolukat ning toetavat firmaspordiürituste atmosfääri, kus elatakse võrdselt kaasa nii omadele kui ka konkurentidele.

Meeste-naiste klassis tulid esikohale Tallinna Linnatranspordi esimene tiim koosseisus Pent Paalberg – Epp Paalberg. Meeste-naiste 40 arvestuses võtsid esikoha Swedbanki esimese tiimi liikmed Rait Pallo ja Mare Ulp.

Kokku osales puusuusasprindis 25 võistluspaari ehk 50 osalejat. Võistkondliku puusuusasprindi peasponsor on SiS – Science in Sport.

SiS_logo_RGB_tonal