Võimssussõidu jõuliseimaks tõukas end Swedbank

05. märts 16

Võimssusõit on ala, mida ei näe mitte ühelgi teisel võistlusel peale Talispartakiaadi. Üle 100 osalejaga võimsussõit toimus Talispartakiaadil kolmandat korda ning ettevõtetest tuli esikohale Swedbank. Kõva koorma vedasid kiirelt kohale ka teise koha pälvinud Tallinna Linnatransport ning kolmandaks tulnud Tallinna Lennujaam.

Foto: Tarmo Haud

Selleks, et kaal võimalikult suuri numbreid näitaks, riputati endale külge sukeldumisraskusi ning laskesuusapüsse, aga ka abikaasa hantleid.

Kõige paksemalt oli koti täis ladunud Ivo Stolfot Tallinna Lennujaamast, kes vedas endaga kaassa lausa 31-kilogrammist koormat. Muide – võistluse kõige kergem osaleja oli vaid poolteist kilo rohkem kaaluv Ranno Kannel Normast – seega oleks võinud Ivo raskuste asemel hoopis Ranno kaenlasse haarata!

Martin Maasikul, samuti Tallinna Lennujaamast, jagus põnevale alale vaid kiidusõnu. “Rada oli väga mõnus, tõesti väga hea. Minu taktika oli tõusud rahulikult võtta, aga muu rada hüpetega läbida,” ütles Maasik.

Hüpetel stardist väljuvad sportlased jäid silma ka noortele pealtvaatajale ning nende seast kostus hüüdeid: sellises vormis tahaks isegi kümne aasta pärast olla!

Meeste klassi esimese tulemuse tegi Pent Paalberg Tallinna Linnatranspordist, M30 klassi parim oli Martin Maasik Tallinna Lennujaamast. M40 klassi esimene oli Meelis Rebane Danskest, M50 parim aga Tarmo Rindla Normast.

Naiste seas oli tugevaim ja kiireim Rahel Allas Kalevist, N30 klassi võidu noppis Piret Põldsaar Tallinna Lennujaamast. N40 klassi esimeseks tuli Pille Tiis Swedbankist, N50 parim oli Clelia Piirsoo Tallinna Linnatranspordist.

Võimssusõidu peasponsor on Swedbank.

swedbank