Vingeim uusvõistlus Suvespartakiaadil on Jõulumäe Kuldne Männioks!

09. juuli 15

Sel suvel üllatab Suvespartakiaad spetsiaalse võistlusalaga ka neid, kes soovivad kehaliste võimete kõrval panna proovile oma huumorimeele ning loomingulisuse. Tegemist on filmivõistlusega “Jõulumäe kuldne männioks”, mille tarbeks paneb eriti ihaldusväärsed auhinnad välja Photopoint.

omega-sports-cam-om230-hd-must-41815Kuidas võistlus toimuma hakkab? Laupäeva hommikul loositakse ühe ettevõtte töötajatest moodustatud võttegruppidele välja tulevase suurteose teemad.

Sealt edasi on iga tiimi enda valida, kas film võetakse üles telefoni, kaamera või GoProga, kas selle pikkuseks saab 5 sekundit või 5 minutit, kes on tegelased ning milline süžee.

Võistlusfilmid tulevad ettekandmisele laupäevaõhtusel peol ning siis hindab neid ka auväärt žürii. Parimad ettevõtted premeeritakse eriti moodsate auhindadega Photopointilt!

Esimene koht saab endale Omega OM230 HD spordikaamera, teine vabalt valitud fotokursuse Photopointi fotokursus.ee õpikeskkonnas ning kolmas Photoexpress.ee kaudu 300 tasuta digifoto trükkimise.

Kas Tarantino sinus ärkas ellu? Kas tead, milline on meie “Eelmise suve saladus”? Kui jah, siis pane vaim ja kaamera Suvespartakiaadiks valmis!