Vihmasel Suvespartakiaadi võistluspäeval sadas kulda kuuele ettevõttele

12. juuni 16

Teine võistluspäev tõi kaasa küll kõva vihmasaju ja tormituuled, ent ka võidurõõmu paljudele erinevatele ettevõtetele. Alade üldvõidud noppisid Omniva, Eesti Energia Kaevandused, Swedbank, Danske Bank, Elisa ning Tallinna Lennujaam.

Võistlus algas meremiilijooksuga Narva-Jõesuu rannal, kus võistlejad pidid läbima meremiili ehk 1852 meetri pikkuse jooksuraha Meeste klassis läks enamik esikohti Omnivale: meeste klassis võttis võidu Lauri Tammemäe, M30 klassis Marion Adusoo ja M40 klassis Jaanus Undrest. M50 esikoha pälvis Heiki Mäesalu Saint Gobain Glassist.

Naiste arvestuste esiotsad läksid Danskele – naiste klassis taaskord Laura Maasikule, N30 klassis Piret Toomele. N40 klassi esikoha jooksis endale Mare Ulp Swedbankist, N50 võidu aga Inge Eit Omnivast. Ettevõtete arvestuse esiots jagunes Omniva, Kalevi ja Tallinna Lennujaama vahel.

Pallimängude karika turniirist sai teisel võistluspäeval lõpu kaks ala: rannajalgpall ning rannatennis. Rannajalgpallis ei olnud vastast Eesti Energia Kaevandustele, teisena tuli Omniva ning kolmandana Tallinna Linnatranspordi amet.

Rannatennises võttis esikoha Swedbanki paar koosseisus Mari Pommer-Imre Kokmann, teise koha Kalev võistluspaariga Tarmo Toomela-Kairi Teeväli ning kolmanda Tallinna Lennujaama duo Kristel Palts-Kristjan Tatar.

Viskemängude karika võistlusaladest leidis võitja eile üks: noolemäng. Meestest oli täpseima käega Mattis Torn Tallinna Lennujaamast, tema järel Martin Kalda Amservist ning Andrus Sammelselg Danskest. Naiste osavaimad olid Kairi Teeväli Kalevist, Mari Pommer Swedbankist ja Inge Eit Omnivast. Ettevõtete esikolmik moodustus Danskest, Kalevist ja Tallinna Lennujaamast.

Rammunaise ja -mehe võistluses tuli osalejatel sel korral sooritada kolm vägitükki: lükata SportID autot või CityMotorsi mikrobussi ning tassida ja visata kiviplokke. Kõige tugevamad töötajad tulid üldarvestuses Tallinna Lennujaamast, Kalevist ja Swedbankist, ent esikolmikus jagus kohti teistelegi.

Meeste arvestuses oli tugevaim Miljard Liik Tallinna Lennujaamast, talle järgnes Mihkel Allorg SportIDst, kes jättis omakorda selja taha Marion Adusoo Omnivast. M40 klassis oli enim jõudu Jaan Murdel Amservist, Peeter Kibel Kalevist ja Tarmo Rindlal Normast.

Naiste klassis näitas muskleid Kaire Leibak SportIDst, tihedalt olid kannul Kairi Teeväli Kalevist ja Eve Härm Tallinna Lennujaamast. N40 klassis jätkus kõige rohkem jaksu Pille Tiisil ja Heli Zvorovskil Swedbankist, tugevuselt kolmas oli Mirja Lind Tallinna Lennujaamast.

Õhtu lõppes meelelahutusalade alla kuuluvate liivalosside ehitamise, grillimise ja filmivõistlusega ning ansambel Regati saatel peetud tansupeoga, mis vaatamata ladistavale vihmale kestis hiliste öötundideni.