Vibram FiveFingers esitleb: III Noarootsi Kepikõnnimaraton – tuldud, nähtud, tehtud!

11. juuni 13

vibram logoESITLEB:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9. juuni 2013 – III Noarootsi Kepikõnnimaraton!

Sel aastal kohtusid Elamusretked oma osalejatega Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses, et taaskord nautida maratoni raskusi ja rõõme. Üle saja inimese kogunesid Tuksi Spordibaasi staadionile, kust kõlas ka maratoniürituse stardipauk.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Enne tõsisemaid pingutusi said kohale tulnud inimesed uudistada Vibram FiveFingersi viisvarvikute erinevaid mudeleid, mis kaunistasid oma erilisusega Tuksi staadionit. Just need samad jalanõud loositakse iga Elamusretke lõpus ka osalejate vahel välja.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kui kõik osalejad said stardinumbrid särgile kinnitatud, oli aeg soojendusvõimlemiseks, mille eestvedajateks olid treenerid Modern Walkingu tiimist. Terve korvpalliväljak oli kaetud osalejatega, kes kõik väga aktiivselt võtsid võimlemisest osa! Kui keha oli maratoniks valmis, jäi veel mõni minut, et panna vaim valmis ning teele asuda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Distantsid jagunesid kolmeks: 42 km, 21 km ja 10 km. Igaüks leidis omale sobiva tempo ja kaaslased, kellega koos distants läbida.

 

kaart

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Esimesed kilomeetrid kulgesid 21 ja 42 km kõndijatele sõbralikult koos, kuid peale paari kilomeetrit  läksid nende teed lahku. 42 km suundus metsa vahele ning 21 km suundus Spithami neemele, kus ootas neid ka esimene TP.

Rada oli vahelduv, oli nii metsavahe kruusateid, paksu metsa kui ka imeilusat liivaranda ja lõpu kilomeetrid kulgesid mõnusalt juba asfalti peal. Ka ilmataat oli otsustanud maratonist osavõtjaid kostitada igasugu ilmaga. Oli kuuma päikest, udu ja vahelpeal tibas ka vihma.

 

karikas

 

 

Lõpus ootas kõiki 10km ja poolmaratoni kõndijaid ilus medal ning maratoni läbiteinud said vääriliselt karika. Traditsiooniliselt jagati ka tubliduse diplomeid, sai süüa Tuksi kokatädide valmistatud imehead suppi ning peale pikka kõndimist ka üks kosutav leil teha saunas.

Seekordseks Vibram FiveFingers loosiauhinna võitjaks osutus Aime Mõik! Palju õnne, Aime!

III Noarootsi Kepikõnnimaratoni pilte saate uudistada SIIT (Andres Mee pildid).Pildigaleriisid tuleb peatselt juurde! Jälgige ka infot meie FB kodulehel.

NB! 21. juulil ootame Teid Osmussaare elamusretkele – Retke infot leiate siit – JUHEND

Aitäh kõigile III Noarootsi Kepikõnnimaratoni osalejatele! Kohtumiseni Osmussaares!