Vennad Ehituse seitsmevõistluse võitsid Mari Allese, Janno Koobak ja Andrus Mutli

Nagu mööunudki aastal saavutasid Vennad Ehituse talvisel seitsmevõistlusel esimesed kohad naiste arvestuses Mari Allese (Eesti Post) 4476 punktiga ja meeste arvestuses Janno Koobak (FT Sport) 4027 punktiga. M40+ võistlusklassis saavutas võidu Andrus Mutli (Vennad Ehitus) 2656 punktiga.Ettevõtete koondarvestuse võitjaks kolme võistleja summas tuli Eesti Posti Spordiklubi 10791 punktiga koosseisus Mari Allese, Kuldar Pihlapuu, Rene Kaas ja Ott Alemaa.

60 m jooksudes alustasid kõige vihasemlat Jüri Järv (Suusaliit) 7,73 ja Liis Laanesaar (PWC) 8,09. Ka veterandie klassi võitja Andrus Mutli esines väga heal tasemel 7,91-ga. Kauguses suutis meestest ainsana 6 m joone ületada Janno Koobak tulemusega 6,01. Naistest said tublid tulemused kirja nii Allese (5.37)kui ka Laanesaar (5.24). Kuulitõuke võitis Peeter Kuznetsov (Elisa Eesti) 10.98, kes liikus samuti päris kenas graafikus, kuid pidi kuulitõuke järel võistluse pooleli jätma. Liis Laanesaar naiste parimana sai kirja 10,44. Kõrgushüppes ületas Janno Koobak 1,90, Mari Allese tegi koguni isikliku rekordi ja hüppas 1,60. Tõkkejooksus näitasid kiiret minekut nii Janno Koobak kui Jüri Järv, saades tulemuseks 9,22 ja 9,24. 9,24 oli ka Mari Allese aeg. Teivashjüppes oli 3,60 Janno Koobaku võidutulemus. 3,50 oli jõukohane nii Jüri Järvele kui Joosep Kaskemale (Savekate). Mari Allese hüppas väga heal tasemel saavutades tulemuseks 3,00. 1000 m jooksus näitas kiireimat minekut Heiko Kraubner (SLO Eesti) saades ajaks 2.51,8. Naiste 800 m kiireim oli Laanesaar 2.51,9-ga.

Kokkuvõttes saavutas meeste arvestuses teise koha Jüri Järv 3984 punktiga ja kolmandana Ragnar Pähn (Vennad Ehitus) 3667. Liisa Laanesaar oli naistest teine 3983 punktiga ja Ragne Kalamees (Savekate) kolmas 1338 punktiga. M40 klassis järgnesid Mutlile Eesti Parim Rahvasportlane 2009 Vahur Paal (Savekate) 2111 punktiga ja kolmandana Marko Perm (Vennad Ehitus) 936 punktiga. Tiimidest oli teine Vennad Ehitus (9601) ja kolmas Savekate (6171). Satrdis oli sel korral koku 23 mitmevõistlushuvilist.

icon Vennad Ehituse seitsmevõistlus 2010 – tulemused (87.36 kB)