Vennad Ehituse seitsmevõistlus tulemas juba seitsmendat korda

12. detsember 08

Vennad Ehituse seitsmevõistlus 2008 autasustamine18. jaanuaril algusega kell 11.00 antakse start järjekorras juba VII Vennad Ehituse seitsmevõistlusele. Võistlus toimub taas Tartu Ülikooli Spordihoones.

Kui Vennad Ehituse seitsmevõistlus 2003. aastal alustas oli see mõeldud peamiselt Tartu ehitusettevõtte oma töötajatele ja koostööpartneritele. Viimasel kolmel korral on võistlust korraldanud aga Eesti Firmaspordi Liit ning osalema on oodatud kõik mitmevõistluse huvilised ettevõtted. Võistkonna võistluses läheb arvesse neljaliikmelise võistkonna kolme parima võistleja tulemus.Võistkondlik karikas kuulus 2006.-ndal aastal Sampo Pangale ja kahel järgmisel aastal Vennad Ehitusele.

 

Lisaks võistkonnavõistlusele on peetakse individuaalarvestust neljas erinevas võistlusklassis: mehed ja naised ning mees- ja naisveteranid (sünd. 1968 või varem). Vennad Ehituse seitsmevõistlus on ka Eesti Parim Rahvasportlane 2009 avaala. Eelmisel aastal oli meeste arvestuses võitja Tallink Grupi töötaja Jan Jaanson ning naistest Eesti Posti Spordiklubi esindaja Mari Allese.

Võistlustele registreerumise esimene voor on kuni 1. jaanuarini 2009 ning II voor lõppeb 15. jaanuaril 2009. Registreeruda saab jätkuvalt enda ja oma võistkonna osalemissoovist teada andes info@firmasport.ee