Vennad Ehituse seitsmevõistlus toimub 19. märtsil

06. jaanuar 11

Algse plaani järgi 9. jaanuaril toimuma pidanud Vennad Ehituse seitsmevõistlus lükkus 19. märtsile, et mitmevõistlejad saaksid end treenida veelgi paremasse vormi ning asuda suurema võistlusvalmidusega starti. Kõigil mitmevõistluse sõpradel on taas võimalus taas kokku saada ning teineteiselt mõõtu võtta Tartu Ülikooli Spordihoones, kus sprindi stardid algavad juba kell 10.00. Sel korral toimub võistlus Eesti harrastajate meistrivõistluste nime all ning tiitlid jagatakse taas nii individuaalselt meestele kui naistele kui ka võistkondlikult nelja-liikmelistele tiimidele.

Võistelda saab aladel: 60 m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, kõrgushüpe, 60 m tõkkejooks (madalamad tõkked), teivashüpe ja 1000 m jooks. Võistlusklassid on mehed, naised, M 40 + ja N 40 + (1970. ja varem sündinud).

Sel aastal selguvad esmakordselt ka parim algaja mitmevõistleja ning eelmise aasta võistlusega enim arenenud harrastusmitmevõistleja. Seda traditsiooni on kavas jätkata samuti järgmisel aastal, et selle aasta osalejatele luua väikest lisamotivatsiooni aastaseks harjutamiseks.


Registreerumine võistlusele on avatud.

Võistluse JUHEND:

https://firmasport.ee/dokumendid/eesti-harrastajate-meistrivoistlused/doc_download/486-juhendvennad-ehitus-7-voistlus-2011