Vennad Ehitus hoidis mitmevõistlus traditsiooni elus

21. september 09

Vennad Ehitus on Käärikul sügisest mitmevõistlust oma töötajatele ja koostööpartneritele korraldanud juba eelmise sajandi viimastest aastatest. Traditsiooni ei murtud ka sel aastal ja möödunud laupäeval olid amatöömitmevõistlejad taas kõik stardis. Kolmandat korda võistluse ajaloos said mehed proovida võistelda ühepäevases naiste seitsmevõistluses. Absoluutselt kõik naiste vahendid.

Kuigi varem on võistlusel osalenud ka nimekaid mitmevõistlejaid nagu näiteks Andres Raja ja Päärn Brauer, siis sel korral ühelgi osalejal Caster Semenya’t pole järgmisel aastal mõtet tegema hakata. Kõige kõvema tulemuse kokku kraapinud Ragnar Pähn kogus 5743 punkti, millega jääb kõvasti isegi Eesti naiste rekordile alla. Teised mitmevõistlejad jäid rekordtulemustest veelgi kaugemale. Sellest hoolimata möödus võistlus meeleolukas ja tempokas rütmis. Saavutati mõistagi ka mitmeid isiklikke rekordeid, kuid eesmärgiks oli siiski peaasjalikult ühine lõbus ajaveetmine.

Ürituse lõpus kinnitas Vennad Ehituse töötajate arvestuses esikoha saanud juhatuse esimees Andrus Mutli, et oodata on ka talvist mitmevõistlust, mis lahtine kõigile huvilistele. Ilmselt jääb see ka Firmaspordi Liidu poolt Eesti Parima Rahvasportlase koondarvestuse üheks alaks. Selle võistluse kohta avaldame eeinfo aga juba peatselt.

 Kui teid siiski huvitavad ka võistlustel saavutatud tulemused, siis leiate need Vennad Ehituse kodulehelt siit

Kompromiteeriva pildigalerii link  on aga siin