Veerand küsitlusele vastanutest usub Maksu- ja Tolliameti võitu korvpalliturniiril

12. veebruar 08

ra_koss_08_1_voor.jpgFirmaspordi kodulehel hetkel vastamisel olevale küsitlusele on oma vastuse andnud umbes 80 vastajat, kellest ligi veerand ehk 23% usub praegu, et sel aastal tuleb riigiametnike meistriks korvpallis alagrupiturniiril võimsat minekut näidanud Maksu- ja Tolliamet. Iga viies usub turniiri kahekordse võitja Välisministeeriumi võiduvõimalustesse ja iga seitsmes vastaja möödunudkordse parima Justiitsministeeriumi võitu.

Riigiametnike korvpalliturniiri play-offid algavad juba sel laupäeval Tallinnas Audentese Spordihoones.


Loomulikult ei saa sellise küsitlusele vastajate arvu põhjal suuri järeldusi tänavuaastastest soosikutest teha, kuid turniiri senise käigu ja esituste põhjal on nimetatud kolm võistkonda laupäevastes veerandfinaalides soosikud.

Laupäeval kohtub Maksu- ja tolliamet Saku Õlletehasega, Välisministeerium Kultuuriministeeriumiga, Justiitsministeerium Veeteede Ametiga ning 3R Sidepataljoniga.

Leiate Riigiametnike korvpallimeistrivõistluste play-off ajakava ja tabeli siit

Laupäeval toimub esmakordselt Riigiametnike meistrivõistluste  nn. Challenge Cup ehk B-divisjoni mõõduvõtt.  Selle võidu eest asuvad mõõtu võtma võistkonnad, kes alagrupiturniiril omas alagrupis kahe parema hulka sel aastal ei mahtunud.