Vali parimad talimängude pildid

22. märts 08

eesti_post_talv08.jpgFirmaspordi Talimängude fotokonkursile laekus 34 võistlustööd, mille seast võistluste ametlik fotograaf Tarmo Haud, kelle 660 ühikuline pildigalerii on veebis juba ammu vaatamiseks ning Firmaspordi Liidu tegevjuhataja Marti Soosaar valisid välja oma lemmiku ning veel 10 tööd, mille paneme hindamiseks välja kodulehe külastajatele.

Uudist illustreerib võistlusel mitte kaasategev töö mängude ametliku fotograafi Tarmo Haua kaamerasilmast!

Hindamiseks välja pandud pildid said valitud selliselt, et talimängude ametlik fotograaf Tarmo Haud valis välja 9 talle
sümpaatseimat pilti, millele lisas Marti Soosaar omalt
poolt veel ühe, mille kohta professionaalse silmaga fotograafi hinnang
oli: "see on äärmiselt halb pilt!" Sellise kümnese valiku oleme pannud kodulehe külastajatele hääletamiseks siia

Kõik külastajad saavad pilte hinnata kümnepalli süsteemis, mille alusel moodustub pildile keskmine hinne. Piltide juures pole praegu märget, kelle tööga on tegemist, et saavutada hindamisel võimalikult suuremat objektiivsust!

Kümne valitud pildi hulka on sattunud koguni 5 pilti kalapüügi võistluselt. Ilmselt saame sellest järeldada, et kalapüügi võistlusel olid ideaalsed tingimused heade piltide saamiseks, fotograafidel oli rohkem aega fookust sättida ja võistlejad ei kihutanud eest ära. Kas aga ka võidutöö lõpuks nende kalapüügi piltide seast tuleb, selgub nädala pärast, 29. märtsil, mil teeme kokkuvõtted piltidele antud häältest!

Siis selgub nii kodulehe külastajate lemmik kui ka meie þürii lemmik ja mõlemad pildid saavad ka vääriliselt auhinnatud!
 Seniks aga head hääletamist!