Uudiskirja teemad

05. mai 09

Veidi hilinenud Firmaspordi Kevade järgse uudiskirja teemad ja lood on päris huvitavad ja tegelikult tasusid ootamist, tuleb tunnistada!

Marko Siil (SEB Pank) kirjutab kevadist maleturniiri meenutades, et turniir oli erakordselt pingeline ja osalejate arv kasvanud. Võistkonnavõistluses soovitab järgmisel aastal summeerida 4 parimat võistlejat, kuna täissuuruses võistkonnad olid väljas vaid kahel ettevõttel.

Lamades surumise Tartu võistlust ja firmaspordi bowlingu mv korraldanud Kunnar Karu arvab, et mõlemad võistlused läksid hästi. Järgmisel aastal tahaks ta kavasse võtta lamades surumise ka naistele. Bowlingus pidas Eesti Posti võistkonna võitu elementaarseks ja oli tõsiselt üllatunud Savekate võistkonna eelvooru tulemusest.

SEB Panga korvpalli võistkonna kapten Gert Veerpalu hindas korvpalli meistrivõistluste päeva, kus SEB Pank saavutas viienda järjestikkuse meistritiitli hindega väga viis. Peaasjalikult jagas ta kiitust aga Elisa võistkonnale, kelle üle finaalis saavutatud võitu hindas ehk kõige magusamaks läbi kõigi turniiride ajaloo.

Norma kardvõistkonna üks liidreid Margot Paas kahetses, et treeningkilomeetreid kardil oli saanud vähe ja need olid asendatud aja- ja rahanappusel peamiselt Tallinna tänavail asfaldiaukude vahel kiiruskatsetega foorist foorini. Võistlusest saadud emotsioone hindab aga heaks. 

Mari Allese Eesti Posti Spordiklubist räägib veidi pikemalt endast ja oma plaanidest sel aastal. Ilmselt on tegemist tulevase poliitikuga, sest ülima poliitilise korrektsusega keerutab ta kõrvale otse vastamast küsimustele, millistel aladel tahab ta sel aastal  edestada Kristiina Kruusat, millistel aladel ta üldse võistleda ei sooviks ja milline tippsportlane Eesti Parima Rahvasportlase sarja oma kehalistelt ja vaimsetelt eeldustel edukas võiks olla. Küll aga jätkub kiidusõnu ja asjalikke tähelepanekuid sarja korraldajatele küllaga.

Nordea Panga korvpalli võistkonna kapten Toomas Paju arvab, et Pangaliiga võit tuli Nordeale sel aastal teenitult ja võistkond oli sellesse panustanud väga palju. Tegemist oli ka Nordea kümnenda osaluskorraga sel turniiril, mis sai juubeliväärilise lõpu.

Firmaspordi Liidu tegevjuhataja Marti Soosaar meentab, et Suvemängud on ukse ees. Tagumine aeg on oma võistkonna osalusest meile märku anda.

icon LOE KÕIGEST PIKEMALT Uudiskiri aprill 2009