Üldinfo

11. märts 11

Eesti Firmaspordi Liit on organisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda sportlikku meelelahutust aktiivsetele töötajatele. Meie sihtgrupiks on Eesti ettevõtete aktiivsem ja positiivsem seltskond. Inimesed, kes jõuavad teha justkui kõike: olla edukad töös, heades suhetes oma perekonnaga ja samuti pühenduda hobidele, millest üks olulisemaid on üldjuhul ka rahvasport. Meie nägemuses ongi sportlikkus ja mõõdukas kehaline tegevus üks võtmesõnasid positiivse hoiaku tekkimisel. Kehaliselt aktiivne inimene on aktiivsem ka vaimult ja jõuab rohkem.

Eesti Firmaspordi Liit korraldab Eesti harrastajate meistrivõistlusi erinevatel spordialadel, viib läbi seminare rahvaspordihuvilistele ning korraldab Elamusretki kaunis Eestimaa looduses, kuhu ootame osalema kõiki, kes tunnevad rõõmu võistlusmomendita liikumisest värskes õhus.

Eesti Firmaspordi Liit koostab igal aastal Eesti Sportlikemate Ettevõtete pingerida ning selgitab välja Eesti Parimad (kõige mitmekülgsemad) Rahvasportlased. Lisaks pakume ettevõtetele ka sportliku nädalavahetuse veetmise võimalust Eesti Ettevõtete Talimängudel, Suvemängudel, Kevadmängudel ja Sügismängudel, mille sihtgrupiks on ettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.

Samuti on Eesti Firmaspordi Liidult võimalik tellida tervise-, spordi- ja suvepäevade korraldamist ning muude ettevõtete-siseste ja -vaheliste spordivõistluste läbiviimist. Meie meeskonnal on kogemusi nii suurte, rahvusvaheliste ürituste kui ka väiksemate showürituste korraldamises. Meie tiimi liikmed on osalenud korraldamises: SELLi Mängud, Klubi Tartu Maraton Neliküritus, Üliõpilaste Suvemängud, Tartu Kevad- ja Sügispäevad.

Kõik sportliku ellusuhtumisega töötajad on väga oodatud Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldatavatele üritustele ja meie kodulehele www.firmasport.ee .

Meeldivate sportlike kohtumisteni!

Kontaktandmed

Eesti Firmaspordi Liit MTÜ

KMKR: EE101214371

Äriregistri kood 80228438

Aadress: Veeriku 9, 50407 Tartu

Telefon: 56695917

info@firmasport.ee

www.firmasport.ee

a/a 17001480968


Eesti Firmaspordi Liidu tiim

Marti Soosaar

juhatuse liige

Stella Täht

projektijuht

Kunnar Karu

programmijuht

Laura Kõiv

turundusjuht

Epp Paal

Mängude staabijuht

Anniki Inno

Sarjade punktiarvestuse juht

Kaimo Puniste

fotograaf

Tarmo Haud

fotograaf

Jaanika Lill

Elamusretkede projektijuht

Triin Eamets

Elamusretkede projektijuht