Ujujad ja kergejõustiklasi saatis teisel võistluspäeval edu

06. juuni 15

Teine võistluspäev Euroopa Firmaspordimängudel tõi medalisaju ujumises ning kergejõustikus. Nordea tublid ujujad noppisid võistkonna peale kokku 13 medalit, kergejõustiklased aga 18 medalit. Maha ei jäänud ka jalgpallurid, kes tulid 42 tiimi seas üheksandaks.

IMG_9649 (Large)Ujumises saavutas kaks esikohta ja kaks kolmandat kohta Merike Harineem, Joel Armei teenis aga vaid kuldmedaleid – kokku neli.

Ühe medali, sedapuhku pronksi, said nii Harineem kui Armei kaela veel teatevõistluse eest, mis ujuti koos Kaisa Vajaku ja Andreas Laanega.

Kuldmedalid teenisid välja Timo Moorast odaviske meeste kuni 30 klassis, Kaire Leibak 200 meetri jooksu ja odaviske naiste kuni 30 klassis, Andrus Mutli meeste 40+ klassi kõrgushüppes, Marti Soosaar meeste 30+ klassi kõrgushüppes ja odaviskes.

Teisele kohale tulid meeste 30+ klassi odaviskes Ott Alemaa, 200 meetri jooksu meeste 40+ klassis Andrus Mutli, naiste kuni 30 klassi 200 meetri jooksus Kadri Säde ja odaviske naiste 30+ klassis Marilyn Maasikamäe.

Kõige rohkem saavutavad sportlased aga ikka siis, kui tekib võimalus tiimiga koos võistelda: 4×100 teatejooksu naiste arvestuses pälvis kuldmedali naiskond koosseisus Kadri Säde, Kaire Leibak, Silvia Tänav ja Marilyn Maasikamäe. Mehed jäid napilt naistele alla, pälvides hõbemedali koosseisus Timo Moorast, Jano Järvelaid, Ott Alemaa ja Andrus Mutli.

Äramärkimist vajab ka Swedbanki jalgpallitiim, kes noppis võistkondade kokkuvõttes 9. koha – kokku oli osalenud tiime lausa 42.