Ühtse meeskonnavaimu eest hoolitseb FIFAA!

23. november 16

Sul on meeskond, aga pole ühtset vaimu? Tunned, et tahaksid oma töötajatele teha toredaid jõulukingitusi, ent napib ideed? Leiad, et tööriietelt on puudu see üks ja kõige tähtsam: logo? Kõikidele  nendele muredele aitab vastused leida Kuldpalli sponsor ja firmaspordi pikaaegne toetaja FIFAA!

Täna tegutseb FIFAA kõigis kolmes Balti riigis ja pikaajalise kogemuse põhjal võib neid julgelt pidada selle tegevusala suurteks ekspertideks. Ilmselt on raske leida rikkalikumat valikut firmarõivaid ja reklaamkingitusi kui FIFAA müügisaalis ning kataloogides.

Nende tooted kannavad üldjuhul kliendi logo või muud sõnumit ning esemete trükkimine või tikkimine korraldatakse kiiresti ja kvaliteetselt oma tootmisüksuses või koostööpartnerite abiga.

Hilissügisesel Kuldpallil paneb FIFAA auhinnad välja parimatele saalihokihuntidele. FIFAA auhinnalaualt leiab alati nii mõndagi huvitavat alustades talvemütsidest ning lõpetades meeskonnasärkidega. Millega üllatab FIFAA seekord? Tee saalihokis teistele tuul alla ning saa teada!

fifaa