Tulemas jooksuseminar Viljandis

27. oktoober 08

Paljud on oma spordi hooaega alles lõpetamas, aga paljud juba uuega peale hakanud. Pakume enda poolt uue jooksuhooaja alustamist koos Jooksuseminariga Viljandis 14.-16. novembrini, et saada näppunäiteid ja tarkust ning  panna paika ettevalmistushooaja vundament. Esimese seminari kava kokkupanekul oleme võtnud eesmärgiks, et inimene saaks infot kolmes olulises valdkonnas – taastumine, õige jooksujalatsi valik ning ettevalmistusperioodi treeningute ülesehituse praktiline koostamine.

Esimesena jagab teadmisi Marit Kull aitamaks mõista taastumisvahendite- sooja ja külma kasutamise olulisust peale treeningut. Üritamegi selles osas selgst tuua., et mida ja kuidas ning kunas kasutada.
Jooksujalatsi soetamisel on oluline teada oma jala anatoomilist kuju. Sellest jagab teadmisi Rein Kuik, kes FootScan seadme abil võimaldab igal seminaril osalejal teada saada oma jalatüübi, tänu millele on võimalik valida juba hiljem õige jooksusussi mudel.

 

Teiseks oluliseks asjaks ettevalmistusperioodi läbiviimisel on ikkagi treeningu eesmärgipärase plaani koostamine. Sellel korral lähenemegi asjale rohkem praktilise poole pealt ning Jüri Käeni abiga koostame ja analüüsime treeningplaanide koostamise variante – mida siis ikkagi peaks arvesse võtma ja mida silmas pidama plaani koostamisel. Kindlasti ei käsitle me plaani koostamist ainult jooksutreeningu aspektist, vaid eelkõige kuidas muuta treeningprotsess mitmekülgseks ning milliseid erinevaid vahendeid näiteks suusa ja muude treeningutega rikastada.

Kuna Eesti ilm on heitlik ning käes on tuuline ja vihmane periood, siis ettevalmistusperioodi jooksuvarustuse olulistest aspektidest tuleb räägib Nike esindaja Heiki Sõmerik.

Kõik Jooksuseminaril osalejad saavad Nike poolt talvise fliisist jooksumütsi. Fliisist jooksumüts kaitseb külma ja tuule eest. Kurvjas disain katab sinu kõrvad ja tagab suurepärase sobivuse. Helkiv muster suurendab turvalisust ka pimedas joostes. Mütsi tagaosas on spetsiaalne avaus patsi või pikemate juuste jaoks.

Elamine ja toitlustus: www.mannimaja.ee
 
Hetkel on veel vabu kohti! Registreeruda saab e-maili teel: marit@jooksupartner.ee või
margus@jooksupartner.ee

Täpsem ajakava www.jooksupartner.ee