Triatleete ja kõige tugevamaid toetavad SiS ja ajakiri Sport!

03. juuni 16

Aknast välja vaadates ei ole enam kahtlustki, et triatlon toimub oma tavapärases vormis ning ükski võistleja Suvespartakiaadil ujumisest ei pääse! Selleks, et teada saada nipid parima võistlusvormi jaoks; lugeda, kuidas spordiürituseks valmistuda; mida süüa enne ja pärast; milline on parim treening- ja võistlusvarustus ja veel nii mõndagi muud, tuleb kätte võtta ajakiri Sport.

Hea uudis on aga see, et Eesti parima spordiajakirjaga tutvumiseks pole vaja teha muud, kui võtta osa Suvespartakiaadi triatlonist! Muide – ajakiri Sport on mitmel korral kirjutanud ka firmasportlastest ja firmaspordi toetamisest – artiklit Eesti Firmaspordi Liidu ja SportID tegemistest ajakirjas Sport saad lugeda SIIT!

ajakiri_sport_logo

Triatlonile annab hoogu juurde ka teadus spordis ehk firmasportlastele selleaastastelt spartakiaadidelt tuttav SiS. Ettevõtte tegevuse algatas 25 aastat tagasi tipprattur Tim Lawson. SiS konkurentsieeliseks on tugev teaduslik taust ning tippsportlased, kes ettevõtte töösse kaastaud on. Suvespartakiaadil annab SiS jõudu juurde ka meie kõige tugevamatele tippudele – rammunaistele ja -meestele.

SiS_logo_RGB_tonal

Triatloni ala juhendit vaata SIIT, rammunaise ja -mehe juhendit SIIT.