Trenni MyFitness spordiklubisse!

11. juuni 15

Kas Sina oled jMyFitness Viruuba külastanud mõnda MyFitness spordiklubi? Kui jah, siis oled kindlasti kogenud nende suurepärast teenindust, motiveerivat õhkkonda ja asjalikke treenereid. Kui ei, siis nüüd on viimane aeg seda teha!

MyFitness jagab Suvespartakiaad’15 osalejatele tasuta treeningpääsmeid! See võimaldab valida just Sinule meeldiva ja sobiva treeningu, sobiliku aja ning nautida spordiklubi poolt pakutavaid teenuseid Sinule sobivas linnas. Mine tea, ehk hakkab kohe nii väga meeldima, et soovid hakata kliendikski.

MyFitness on spordiklubid avanud tervelt viies Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Viljandis. See teeb MyFitnessist suurima spordiklubide keti Eestis, kelle on majandada kokku lausa kümme spordiklubi. Meelepäraseid ja sobivaid treeninguid jagub kõigile – nii noortele kui eakatele, nii algajatele kui ka kogenutele, nii meestele kui naistele. MyFitness spordiklubid on head abilised tervisliku elustiili hoidmisel.

Kui soovid võimalust just endale treeningpääse võita, tuleb ainult Suvespartakiaadile registreeruda ning hoogsalt erinevatel aladel võistelda!

Vaata lisainfot Suvespartakiaad’15 kohta aadressil https://firmasport.ee/suvi/.