Toimus teine seminar sarjast “Spordiharrastus Eesti ettevõtetes”

09. veebruar 10

Reedel, 5. veebruaril toimus Tallinnas Nordea Panga uue hoone suures saalis teine osa Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldatavast seminaride sarjast “Spordiharrastus Eesti ettevõtetes”. Sel korral oli seminari koondnimetuseks “Sportlik väljakutse 2010”

Seminari avas sellekordse võõrustaja Nordea Panga turundusjuht Kristel Kaubi, kes kõneles põgusalt uuest ja modernsest majast ning Nordea Panga spordiklubi meeleolukatest ettevõtmistest eelmisel hooajal.

Teisena tegi ettekande Eesti Firmaspordi Liidu tegevjuht Marti Soosaar. Arutlusele tuli firmaspordi hetkeolukord Eestis. Miks ettevõtted peaksid vaatamata raskele majanduslikule olukorrale siiski toetama töötajate sportimisvõimalusi ning miks oleks kasulik seda teha just läbi Eesti Firmaspordi Liidu.

Väga huvitava ülevaate ettevõtete sportimisest nõukaajal andis Kaarel Zilmer. Oli palju asju, mis praegusel ajal näivad suisa uskumatud, kuid samas leidus ka mõtteid, mille uuesti kasutusele võtmist võiks tõsiselt kaaluda.

Ettekannete osa lõpetas ETV ekraanilt tuntud telenägu Toomas Luhats, kes möödunud kevadel Terevisiooni saates välja hõikas, et kavatseb osaleda Pühajärve triatlonil. Headest sõpradest treenerite, suure enesedistsipliini ja perekonna toetuse abil tal see ka õnnestus ning oli väga põnev ja inspireeriv kuulata, kuidas  üks inimene tõepoolest suudab midagi suurt saavutada, kui vaid piisavalt tahtejõuline on.

Tahame taoliste seminaride traditsiooni jätkata ning teha neid erinevates ettevõtetes. Märtsis on meid külla lubanud kutsuda Eesti Posti spordiklubi.