Tennise meistrivõistluste juhendi täpsustus

07. august 09

Seoses mitmete järelepärimistega teeme tennise meistrivõistluste juhendis väikese täpsustuse firmajuhtide arvestuses.

Firmajuhtide võistlusele saavad registreeruda lisaks juhatuse ja nõukogu liikmetele ka ettevõtete struktuuriüksuste juhid, kes alluvad otseselt tegevjuhile (st. siia ei kuulu sekretär või projektijuht, sest nemad ei juhi ettevõtte struktuuriüksust). Selle nõude täitmist hindab komisjon aktiivsematest firmaspordiklubidest ja teeb oma otsuse registreerumise lõppemisel ehk 1. septembriks. Tennises registreerumiseks tuleb firmajuhtide klassis osaleda soovija kohta märkida ka tema ametikoht ettevõttes.

Teise muudatuse juhendis teeme seoses mitmete tennisistide sooviga osaleda korraga mitmel alal.  Võimaldame tennises osaleda mitmes mänguliigis neil mängijatel, kes registreerivad ennast enne 14. augustit. Nende mängijate puhul püüame nad paigutada mängima võimalikult selliselt, et mõlemas mänguliigis kohtumised tuleksid samas võistluspaigas. Kõik, kes registreeruvad hiljem, saavad osaleda vaid ühes mängukategoorias või ei suuda korraldajad garanteerida seda, et mängija oma mängule ka jõuab.

Samuti pikendame praegu kehtinud esimese vooru registreerumise tähtaega järgmise nädala lõpuni ehk 14. augustini. Samuti ka teistele Firmaspordi Sügise avaetapi aladele.

NB! tennise juhendi muudatus ilmub kodulehel olevasse juhendisse mõne aja jooksul