Tartu Tudengijooks 2010 kutsub jooksuülikooli!

12. mai 10

Tule jooksuülikooli!

 Avatud on registreerimine 23. mail Tartus toimuvale jooksuülikoolile. Kellest saab jooksudoktorant, magister või bakalaureus? Kes teenib välja professoritunnistuse, saab dekaaniks või pärjatakse vanemteaduriks? Kõik see selgub juba paari nädala pärast Lõuna-Eesti heade mõtete linnas.

Tegemist on Tartu Tudengijooks 2010 sportliku aktsiooniga, mille taga on Eesti Akadeemiline Spordiliit ja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Kuid tudengitega koos ootame osalema ka kõiki Tartu ettevõtteid, linnakodanikke ja tervislikest eluviisidest ning liikumisest lugupidajaid. Distants on kõigile jõukohane – 4,3 km võib läbida nii tõsisemalt joostes, kepikõndides kui jalutades.

 Jooksuülikooli läbijad saavad matriklid, lõputnnistused ning pärjatakse tiitlitega. Katkestajaid ähvardab eksmatt, viimasena finišijoone ületajad jäävad aga igavesteks üliõpilasteks.

Kui soovite oma lemmikülikooli toetada, tuleb kanda õiget värvi riietust, olgu selleks siis t-särk, peapael, kaelarätt või jooksudress.

 

Värvikoodid koolide lõikes:

 

Valge – Tartu Ülikool

Roheline – Eesti Maaülikool

Must –  Kõrgem Sõjakool

Sinine – Eesti Lennuakadeemia

Punane – Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Kollane – Tartu Kõrgem Kunstikool

 

Võistlus saab alguse Tartu südalinnas Küüni tänaval rada kulgeb mööda kauneid ja olulisi linna punkte – Kesklinn (Raekoja plats), Toomemägi, Tartu Ülikooli peahoone, Jaani kirik, supilinn, Emajõe kallas, laululava ning viib finišialasse Eesti Maaülikooli spordihoone juures.

 

Jooksule saab registreeruda täites ankeedi aadressil

http://www.sellstudentgames.com/tudengijooks_e.php. Osalemine on kõigile tasuta.

 

Lisateave: 
Marta Vasarik

vasarik@gmail.com

gsm: 51 72 673

 

Leiad meid ka Facebookist: Tartu Tudengijooks 2010! (http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=118466824850988&ref=ts)