Tartu Rattarallile on registreerunud ligi 2500 spordisõpra

02. mai 08

nelikyritus.gif25. mail sõidetakse Lõuna – Eestis SEB 27. Tartu Rattaralli, kuhu on praeguseks enam kui viiest riigist registreerunud ligi 2500 ratturit.

Klubi Tartu Maratoni sekretariaadi juhi Aet Nurga sõnul kasvab see arv mai lõpuks oluliselt suuremaks. „Eelmisel aastal oli ka lasteüritusi arvestades finišeerijaid 4231, mis on läbi aegade parim tulemus. Loodame ka seekord pakkuda sportimisrõõmu enam kui 4000 huvilisele,“ lausub Nurk.Tase on Baltikumi suurima maanteerattasündmuse Estonian Cycling Weekendi koosseisu kuuluval võistlusel kirju. „Starti on tulemas kõik Eesti tänased tipud, nagu näiteks Erki Pütsepp, Janek Tombak, Rein Taaramäe ja ka Jaan Kirsipuu. Samas leidub ka harrastajaid, kelle jaoks on tegemist esimese rahvaspordiüritusega. Eks kõik lähevad püüdma endale jõukohaseid eesmärke,“ kirjeldab Nurk.

Tänase päeva jooksul saavad huvilised registreerida ennast SEB 27. Tartu Rattarallile veel kõige soodsama vooru raames. Alates homsest tuleb leppida veidi kõrgema osalemistasuga.

Oma nime saab üles anda Klubi Tartu Maratoni kodulehel www.tartumaraton.ee, Hawaii Expressi kauplustes ning Klubi Tartu Maratoni kontoris, Laulupeo pst. 25, Tartu.

Lisainfot leiab aadressilt www.tartumaraton.ee