Tartu Nelikürituse lõpupidu tulekul

26. september 10

PIDU SPORDIMINISTEERIUMIS

 ehk

Lase lips lõdvaks!

Aeg: Laupäev, 2. oktoober 2010, kell 22:00 – 04:00

Koht: ööklubi Atlantis

Spordiministeeriumis on läbi saanud pingeline tööaasta ning on aeg eelmise spordiaasta kokkuvõtted avalikustada. Spordiminister on heaks kiitnud eelnõu premeerida hooaja parimad, jagada rohkelt loosiauhindu ning meeneid kõikidele spordimeestele.

Parimatele annavad auhindu üle ning suruvad kätt Spordiministeeriumi kaadriosakonna ülem, mandaatkomisjoni esimees ning mitmed tunnustatud sporditeoreetikud.

SEB Tartu Neliküritus 2010 auhindade ning loosiauhindade fond on kokku 175 000 krooni.

Selgitame välja: kellel on kõige suurem karikas, kes ajab kõige kiiremini ministeeriumi järgmise aasta eelarve lõhki ning kes täidab ministeeriumi poolt esitatud olümpianormi ning pääseb edasi võistlema Londonisse.

Järgmised aasta sportlikud eesmärgid esitab live-kavana ansambel Smilers. Spordiministri asetäitja (DJ) Marek Talivere esitab eelmiste spordiaastate meistrivõistlustel kõlanud rütme.

 

Sissepääs kõigile kuni südaööni tasuta. Õiget sportlast eristab teistest sellel õhtul lips kombineerituna stardinumbriga.

Enne kui Spordiministeeriumis lips lõdvaks lastakse tehakse tutvust noorsportlastega, sest 2.oktoober 2010, kell 19:00 – 20:30 toimub ööklubis ATLANTIS ka

TARTU MINI NELIKÜRITUS 2010 LÕPUPIDU /Tartu Mini Nelikürituse logo/

Peole ootame kõiki Tartu Mini Neliürituse läbinuid peredega. Kohapeal lõbustavad lapsi meeleoluka programmiga Tähe Nooterkeskuse mängujuhtide eestvedamisel Tartu Maratoni jänesed. Külla tulevad ka Lastefondi Mõmmik ja Limpa. Toimetamist jätkub igas vanuses lastele. Kõigile Tartu Mini Nelikürituse lõpetanutele kingitus Tartu Lõunakeskuselt ja Sportreklaamilt.

KLUBI TARTU MARATON