Tartu Maratoni Avatud Rada toimub nädalavahetusel Haanjas

08. veebruar 08

tartu_maraton.jpgPühapäeval toimuvad Haanjas Tartu Maratoni Avatud Rada ja Naistesõit. 10. veebruaril saavad kõik suusasõbrad minna Haanja Puhke – ja
Spordikeskuse radadele, et kasutada väheseid looduslikke lumeolusid
Eestis.

Haanja Suusaklubi ja Tartu Maratoni rajameistrite poolt on ette valmistatud 13,4 km ring. Huvilistele pakutakse kolme erinevat distantsi pikkusega 40,2 km, 26,8 km ja 13,4 km. Kõige pikem neist sõidetakse kolme, keskmine kahe ja lühem ühe ringina

Start on avatud ajavahemikul 11.00 – 12.00 ning kohapeal saab ennast Avatud Rajale ja Naistesõidule registreerida alates kella 9.30-st.

Pühapäeval on käigus ka eribussid, mis sõidavad lähtepaika Vanemuise parklast Tartust väljumisega kell 8.00, Elva bussijaamast kell 8.00, Otepää bussijaamast kell 8.45  ja Võru bussijaamast kell 9.30.

Haanjast tagasi Tartusse, Elvasse, Otepääle ja Võrru väljuvad bussid täituvuse järgi. Päevapilet maksab 25 krooni ning selle saab osta bussijuhi käest või Klubi Tartu Maratoni kontorist.

Täpsemat infot registreerimise, raja ning lumeolude kohta leiab aadressilt www.tartumaraton.ee

Järgmisel nädalavahetusel toimuva Tartu Maratoni põhidistantsi toimumise osas teeb korralduskomitee otsuse esmaspäeval 11. veebruaril.