Täna viimane võimalus Rattamaratonile soodushinnaga registreeruda

15. september 08

Tänase seisuga on 21. septembril toimuvale SEB 11. Tartu Rattamaratonile registreerunud märgatavalt rohkem inimesi kui eelmisel aastal samal ajal. 89km rajale on oma nime üles andnud 2844 ja 40km trassile 1572 ratturit. Kokku on osalejaid 11 riigist.
Klubi Tartu Maratoni sekretariaadi juhi Aet Nurga sõnul on juba mitu hooaega registreerimisarvud järjekindlalt kasvanud. “2006 aastal oli samal ajal enne võistlust kirjas alla 4000 inimese, eelmisel aastal üle 4100 ja tänavu üle 4400 rattasõbra. Arvatavalt ületab registreerunute arv koos lasteüritustega 5000 piiri, mis on tänavust vihmast suve arvestades väga hea tulemus,” räägib Nurk.

Korraldajatele on tänasega alanud kiire töönädal. Baltikumi suurima maastikurattamaratoni organiseerimisel on käimas veel viimased ettevalmistused. Nädala lõpuks kerkivad Otepääle, Tehvandi Spordikeskuse staadionile stardipaik, Elva lähedale, Tartumaa Tervisespordikeskuse kõrvale suur fini?ikeskus ning trasside äärde teeninduspunktid, kus sõitjad saavad keha kosutada. Tartu Rattamaratoni rajad on juba maha märgitud.

Ühtlasi on täna ka viimane võimalus panna oma nimi rattasõidule kirja soodushinnaga. Seda saab teha Klubi Tartu Maratoni kodulehel www.tartumaraton.ee, Hawaii Expressi kauplustes ning Klubi Tartu Maratoni kontoris, Laulupeo pst. 25, Tartu.

Lisainfot leiab www.tartumaraton.ee