Tallinna Linnatranspordis töötavad Eesti ettevõtete täpseimad laskurid!

07. oktoober 16

Sügisspartakiaad’16 neljanda võistluspäeva õhtupoolikul asus ligi 140 firmasportlast laskmises mõõtu võtma. Peakohtunikuks, muide, oli Audentese lasketiirus peetaval üritusel Eestit Rio Olümpiamängudel esindanud ning 25. koha saanud Peeter Olesk. Esikohale tuli alati üliheas laskevormis Tallinna Linnatransport, teisele Danske ning kolmandale Tallinna Lennujaam.

Sügisspartakiaad'16 / foto: Ardo Säks

Sügisspartakiaad’16 / foto: Ardo Säks

Laskmises alati võiduka Tallinna Linnatranspordi tiimi kuuluva Aalo Parmase sõnul peitubki nende edu võti konkreetselt ühele alale keskendumises.

“Meil on olemas enda lasketiir ning igal esmaspäeval ja neljapäeval käib seal väga vilgas tegevus. Asi on lausa nii palju populaarsust kogunud, et meil käib seal igal nädalal pea 40 inimest,” kinnitas Parmas ning lisas muigega: “täpsus on ju ühissõidukijuhile väga oluline oskus!”

Ka meeste arvestuses 2. koha saanud ning alati esikolmikus esindatud linnatransporti töötaja Ants Pertelsoni sõnul peitub võit pühendumises. “Mina lasen iga päev,” vastas mees kindlalt. Meeste arvestuses võttis esikoha Tallinna Lennujaama töötaja Lauri Abel, kolmandaks tuli Tallinna Linnatranspordi esindaja Meelis Mõis.

Sugusi vähem polnud aga osalejaid naiste lasksevõistlusel, mille esikohale tuli Merike Valliste Elisast, teisele Tatjana Tsapenko Tallinna Linnatranspordist ja kolmandale Anu Konga Danskest.

Laskmisvõistlusele oli end kirja pannud ka Kalevit esindav, parasjagu lapseootel Marilyn Maasikamäe. Võistelda sai ta aga kokkuvõttes vaid kahel alal – ja seda sugugi mitte põhjusel, et tervislik seisund võistlust kuidagi tema enda jaoks takistanud oleks. “Kartsin hoopis, et vastased ei julge minu vastu kõigest väest mängida, muidu oleksin reketlonist ka osa võtnud,” tõdes südikas Maasikamäe.

Laskmise võitjaid premeerib Tallinna Linnatransport isiklikult, Sügisspartakiaad’16 jätkub aga viimase võistluspäevaga MyFitnessis, kus võisteldakse sõudeergomeetritel, ning Tallink City Hotelis, kus toimub pokkeri parimate väljaselgitamine.
bussid-man-tlt-uus-logo-tallinna-uhistransport-67522164