Tallinna Lennujaam pälvis keeglisaalis võidutiitli

10. aprill 16

Kevadspartakiaadi pikim ala on keegel: mitte niivõrd mängu enda kestvuse tõttu, vaid seepärast, et lahinguid peetakse igal võistluspäeva õhtul. Laupäeval kulmineeruski Kevadspartakiaad’16 keeglimängude finaaliga, ning sedapuhku oli võistlusel eriti suur kaal: kogu Kevadspartakiaadi võitja selgus just selle ala tulemusena ning tekitas esimese kahe koha vaheks vaid 0,8 punkti.

KLM7A1185eeglis võisteldi sedapuhku kahes võistlusklassis ning kokku käis nädala jooksul Rae keeglisaalist läbi 85 firmasportlast kokku 10 ettevõttest. Tallinna Lennujaama järel tuli teiseks Swedbank ning kolmandaks Liviko.

Meeste klassis oli edetabeli eesots uusi tegijaid täis: esikoha võttis SEB töötaja Jano Lepik. “Eelvoorudes paugutati kõvasti ja võistlus võttis ikka kergelt jala värisema. Väga tugev konkurents! Keegel on lahe mäng ja julgen seda kõigile soovitada – järgmine kord jälle ja siis juba suuremas koosseisus,” ütles Lepik.

Tema järel tuli teiseks Siim Pukk Livikost, kolmandaks Kauri Kaunis ja neljandaks Miljard Liik, mõlemad Tallinna Lennujaamast, ning viiendaks Kalev Pukk Livikost.

Naiste klassis võttis esikoha Marilyn Maasikamäe Kalevist, teise koha pälvis aga Merike Klement Tallinna Lennujaamast, kes viskas isikliku rekordi. “Õlad paika, jalad paika ja anna põlvest natukene järgi,” õpetas kohalik Rae saali keeglispetsialist naist.

Kolmandaks tuli naiste arvestuses Merike Põldmäe ja neljandaks Kristi Tamm, mõlemad Swedbankist ja viiendaks Inga Mattiesen Tallinna Lennujaamast.

Keegli ala peasponsor on sportliku elustiili lipulaev MyFitness.