Talispartaks harjutamine juba käib: kust leiaks lund?

11. veebruar 16

Kontoriaknast paistvaid porihangesid ja taevast sadavat vihma vaadates võiks arvata, et Talispartakiaadiks valmistujate laul on selleks talveks lauldud.

Nutikad aga teavad, et Kuutsemäel ja Väike-Munamäel saab juba julgelt lumistest nõlvadest alla lasta ja Tehvandil uljalt Tartu Maratoni avatud rajal murdmaad proovida.

Tahad Talikatel konkurentidele alla jääda? Siis ära soojendustrennidele aega kuluta!

Nali naljaks, ent Talispartakiaadil võisteldakse kokku kaheksal suusaalal ja lumiste nõlvade tunnetus on tippu tulemiseks elutähtis. Näiteks on sel aastal võistlusalade seas legendaarne Kekkose suusasõit, mis toimub Talispartakiaadi ajal 20. korda.

Või kas mäletad veel eelmise aasta sigavinget võistkondlikku puusuusasprinti? Tehvandi tõusu sprindirajal saad juba praegu eelseisva võistlusraja läbi sõita ning võimsussõiduks kodus raskusi selga proovida.

Kui nali ei meeldi ja spordis istuvad tõsisemat tööd nõudvad alad, siis suusavahetusega meeskonnasõit, laskesuusatamise teatevõistlus, 100 m suusasprint ja sel aastal üle mitme aasta taas toimuv mäesuusavõistlus on kavas kenasti oma kohtadel olemas.

Seega – Talispartakiaadiks valmis?!

Talispartakiaad 2015, Murdmaasuusatamine ühisstardist vabatehnikas