Posted by: admin

Talispartakiaadi osalejaterohkeima ala võit läks Elisale!

Mis on ühist lestajooksul, discgolfil ja mälumängul? Need kolm on Talispartakiaad’17 osalejate vaieldamatud lemmikalad. Populaarseim neist, giscgolf, suutis kahe päeva jooksul osalema meelitada lausa üle 200 osaleja. Ülitiheda konkurentsi tingimustes viis võidu endaga Elisa, jättes selja taha hõbedale tulnud Swedbanki ja pronksi teeninud Danske.

Paljude osalejate jaoks oli esmakordne mängida discgolfi jäätunud veekogu peal – harjutud on ikkagi mängima metsas või terviseradadel. Swedbanki töötaja Marko Sonni sõnul on Talispartakiaadi sarnastel üritustel võistlemine väga mõnus.

“Muidu ma võistlustel ei käi, sest neis ei saa alati sõpradega koos ühes grupis liikuda. Aga sõpradega koos on tulemused palju paremad: mugavam on mängida ja kõik jutud saavad räägitud. Töökaaslased on mul head sõbrad ja neist on siin palju abi,” tõdes Sonn, kes tuli ligi 75 mehe arvestuses 14. kohale.

Meeste võistlusklassi pani kinni Indrek Toomas Swedbankist, tema järel tuli teiseks Karl-Anders Tammes Elisast ja kolmandaks Andri Milov Nordea Spordiklubist.

M40 arvestuses oli esimene Henri Kaarma Danskest, teine Meelis Mõis Tallinna Linnatranspordiametist ja kolmas Tõnu Põldmäe Swedbankist.

Naiste arvestuses oli parim Karin Lüütsepp Kalevist, kes jäi veel võistluse eel tagasihoidlikuks. “Proovin igal spartakiaadil ikka discgolfitulemust parandada. Eks näis, kuidas sellega läheb” tõdes Lüütsepp. Tulemuse parandamisega sai ta aga hakkama, sest veel aasta tagasi oli tema tulemuseks samal võistlusel 5. koht. Lüütsepp jättis selja taha Merike Klementi Tallinna Lennujaamast ja Liivi Volti Tele2-st.

N40 klassis tegi ilma Merike Põldmäe Swedbankist, talle järgnes Kristiina Kõll-Grünberg Elisast. Kolmanda koha teenis välja Jelena Rosenberg Tallinna Linnatranspordiametist.

Parimaid discgolfareid toetab auhindadega Saint Gobain Glass Estonia. Vaata täpseid tulemusi SIIT!