Talispartakiaad’17 uudisalad: millega sel korral üllatame?

05. detsember 16

Uudisalad sünnivad firmaspordihooajal alati tegijate ja osalejate koostöös ning just sel moel on kavasse jõudnud mitmed tänaseks väga populaarsed võistlused. Sellisteks on näiteks kõik osalejarekordid löönud lestajooks või võimsussõit, mis hoiab osalejate nutikuse jätkuvalt tasemel.

Eelmisel talvel proovisime ära hulga talviseid sportmänge: tegime talijalgpalli ja jäähokit ning mõlemad alad olid vägagi meeleolukad. Sestap otsustasime ka firmasportlastele anda võimaluse tavapärasest erilisemaid pallimänge nautida.

Kuna klassikaline jäähoki on oma olemuselt karm spordiala, oleme asendanud litri tennisepalliga ning uisud kummikutega. Nii saab karmist alast üks ääretult lõbus firmaspordiala!

Mäesuusatamisele lisandub sel aastal lumelauakross Väikesel Munamäel. Rada on lumelauduritele sobilikult laugemate kurvidega ning peaks lauatajatele hästi sobima. Kuigi mäesuusk on äge, tuleb tõdeda, et lumelaud muutub iga aastaga aina popimaks. Et spordiga sammu pidada, olemegi selle ala kavasse lisanud.

Saja meetri suusasprint on tavaliselt olnud individuaalne suusaala, aga sel korral tahaksime selle läbi viia võistkondliku teatevõistlusena, kus ühe tiimi moodustab 4 liiget ning iga osaleja läbib suusatades 2×50 meetrit. Usume, et rohkem võistkonnavaimu teeb meele firmasportlastel igati rõõmsaks.

Talispartakiaad 2015 / foto: Ardo Säks

Talispartakiaad 2015 / foto: Ardo Säks