Talispartakiaad’16 uudisala ajaloo esimene võit läks Tallinna Lennujaamale

06. märts 16

Kuidas sünnivad firmaspordiürituste uudisalad? Üldjuhul nii: Kunnar Karu ja Marti Soosaar istuvad kokku ning mõtlevad välja või küsivad firmajuhtidelt kõige hullemaid, julgemaid ja naljakamaid ideid, mis neil pähe on tulnud. Nii lisandus mõni aasta tagasi Talispartakiaadi kavasse nüüdseks rekordarvu osalejaid kogunud lestajooks. Ja nii sündis ka selleaastane uudisala, suusavahetusega võistkonnasõit, kus paarid moodustusid konkureerivate ettevõtete töötajatest.

Foto: Tarmo Haud

Naised-mehed 40 klassis oli kõige võidukam kombo Lennuliiklusteenindus koos Danskega, kus Heli Zvorovski ja Meelis Rebane esikoha võtsid.

Teiseks tuli Saint Gobain Glassi ja Tallinna Lennujaama liit, koosseisus Heiki Mäesalu ja Mirja Lind. Kolmanda koha pälvis Swedbank-Lennujaam koosseis esindajatega Mare Ulp ja Raul Nikolajev.

Swedbanki tiimi esindaja Leho Virma ütles esindajate koosolekul, et selline ala tuleb firmade koostööle kahtlemata kasuks. “Väga äge, et ettevõtetel on selline ala, kus nad saavad ärapanemisele vahelduseks ka teineteisega tuttavaks saada. Lisaks – võistlus on loterii, keegi ei tea, kes kelle tiimikaaslaseks saab,” ütles Virma.

Naiste-meeste arvestuses sattusid ühte tiimi võistlema kaks Maasikut, õde ja vend, kes seni pidanud eri ettevõtete arvestuses võistlema. Võidu tõidki niisiis koju Laura Maasik Danskest ja Martin Maasik Tallinna Lennujaamast.

Hea tiimina töötasid veel ka Kalev ning Swedbank, kelle esindajad Aimar Hussar ja Triin Soha tõid koju teise koha. Kolmanda koha pälvis Elisa-Saint Gobain Glass ühistiim koosseisus Maris Palopääl-Hannes Veide.

Ettevõtete arvestuses tuli teiseks Danske Bank, kolmandaks Swedbank. Suusavahetusega võistkonnasõidu ala peasponsor on YumEarth.

 

p7fna5lginmrxxmu5oto_400x400