Talispartakiaad’16 üldvõitja on Swedbank!

07. märts 16

Talispartakiaadi tiitlikaitsja Swedbank ei valmistanud sel aastal pettumust. Talispordis alati tegijad olnud Swedbanki töötajad tõid kamba peale kokku 7 võistlusala võidukarika ning sellist hoogu nähes võis juba aimata, et Talispartakiaad’16 üldvõit läheb just nimelt neile.

Viimati sai Swedbank võidu maitset tunda möödunud aasta Sügisspartakiaadil, kus võisteldi muuhulgas ujumises, laskmises ja bowlingus. Eelmise aasta sportlikemate ettevõtete üldarvestuses tuli Swedbank Tallinna Lennujaama järel teisele kohale. Talispartakiaad’15-l pälviti esikoht.

“Eriliselt karmi trenni me spetsiaalselt Talispartakiaadi jaoks küll ei teinud, aga hoiame end kogu aasta vältel siiski pidevalt heas vormis,” rääkis Swedbanki tiimi juht Leho Virma. Küsimuse peale, kas sel aastal plaanitakse Tallinna Lennujaamale Eesti Sportlikema Ettevõtte arvestuses ära teha, vastas Virma, et miks ka mitte. Tõeline tagasihoidlikkus kaunistab tšempioneid alati!

Selleaastasel Talispartakiaadil olid Swedbanki trumpalad 100 meetri ja Tehvandi tõusu sprindidsõidud, korvpall, taliujumine, võimsussõit, mäesuusatamine ja talirogain.

Teisele kohale tulnud Tallinna Lennujaam, mullune Eesti Sportlikem Ettevõte, võitles end esimeseks saalijalgpallis ja suusavahetusega sõidus. Mälumängus, taliujumises ja võimsussõidus tehti samuti tugevad tulemused. Kolmanda koha teeninud Danske Bank oli parim Kekkose sõidus, discgolfis, reesõidus ja mälumängus.

Järgmine üritus firmaspordikalendris on 4.-9. aprillini Tallinnas toimuv Kevadspartakiaad, mille mullust tiitlit asub kaitsma Tallinna Lennujaam. Uute sportlike saavutusteni!

Foto: Ardo Säks

Foto: Ardo Säks