Talispartakiaad’15 üldvõit läks Swedbankile

09. märts 15

Eile õhtul Oti pubis aset leidnud Talispartakiaad ’15 autasustamisel pälvis Swedbank ürituse üldvõidu. Tiim sai ettevõtete arvestuses parimad tulemused nii orienteerumises, 60 minuti suusasõidus, Kunimäe tõusu sprindis kui ka kõigil kolmel pallialal. 

Talispartakiaad 2015 / foto: Ardo SäksAuväärsele teisele kohale tulnud Tallinna Linnatranspordi AS sai peavõidu reesõidus, võistkondlikus suusasprindis, võimsussõidus ja kalapüügis – ühtaegu hästi sobituti nii meelelahutuslikele kui ka karmidele aladele.

Kokku 20 meeskonna arvestuses 3. koha sai Tallinna Lennujaama spordiklubi, kelle tugevaimaks alaks olid firmajuhtide kahevõistlus ja 100m suusasprint. Kolmanda koha pälvis tiim vaatamata tõsiasjale, et korvpallis oma tiimi välja ei pandudki.

Selleaastasel Talispartakiaadil osales kokku üle 550 firmasportlase 20 ettevõttest. Ürituse toimumisele panid oma tugeva õla alla Saku, Red Bull, Kalev, Jägermeister, Elisa, Kanepitooted, Santa Maria, Paulig, Äripäev, Suusavennad, Saint Gobain ja Maheveski. Üritust aitasid majutada ja korraldada Tehvandi, Oti Pubi, Comeback, Winterplace, Kääriku, Subaru ja Lutsu talu.

Foto: Ardo Säks