Talispartakiaad’15 kinnitatud programm on üleval!

27. jaanuar 15

Alates 27. jaanuarist on Eesti Firmaspordi Liidu koduleheküljel Talispartakiaad’15 täpne ajakava ning kinnitatud nädalavahetuse programm.
Talispartakiaad’15 saab stardipaugu 6. märtsil kell 10, mil avatakse Kääriku spordibaasi suures auditooriumis sekretariaat. Võistlusaladega alustab taliorienteerumine, kus lastakse esimesed rajale juba kell 12 Kääriku spordibaasist. Õhtul ootab osalejaid juba ööklubi Comeback, kus kell 22 algab Talispartakiaad’15 avatseremoonia ning sellele järgneb juba esimese päeva autasustamine ja talvepidu.

7. märtsi hommikut alustame varakult kell 8 ning võimsussõidu start on kell 9, seega esimese õhtu peo soovitame sõitjatel varakult lõpetada. Teisel päeval saab osaleda mitmetel klassikalistel aladel nagu kalapüük ning Tehvandi tõusu sprint, kuid kindlasti kell 19 ootame osalejad ja pealtvaatjad Tehvandi tõusule meeleolukale lestadega lumejooksule. Õhtul on ööklubis Comeback Talispartakiaadi stiilipidu: kõik võtke kaasa oma ägedad ja retrod suusakostüümid!
Nädalavahetuse lõpetame mõõdukalt sportliku pühapäevaga, kus teiste alade kõrval on plaanis laskesuustatamine, uisutamine ja talipentanque. Talispartakiaad’15 lõpetame nagu ikka autasustamisega ning eeldatavalt kell 17 pakivad kõik osalejad ja korraldajad juba asju kokku ning valmistuvad järgmise aasta Talispartakiaadiks.

Täpse ajakava leiad siit: https://firmasport.ee/talispartakiaad/ajakava/

Ürituse ajal ning selle eel võivad tekkida programmis väiksed muudatused, kuid nendest annavad korraldajad osalejatele võimalikult kiiresti teada, et vältida segadust. Loodame nädalavahetuse veeta ilma viperusteta ning keskenduda sportimise nautimisele!

laskesuusatamise laskmise koolitus

Foto: Kaimo Puniste. Laskesuusatamise laskmise koolitus Talispartakiaad 2014.