Talispartakiaad ’15 kutsub…

21. jaanuar 15

Kõik Firmaspordi uued ja vanad sõbrad, järgnev on suunatud teile: Talispartakiaad’15!

puusuusadVarsti saab jälle täis aasta sellest, kui me saime kokku ja innustasime üksteist suusatama, orienteeruma ning reega sõitma.

Ka 2015. aastal on meil au kutsuda teid üritusele, kus saad külg külje kõrval oma aktiivsete kolleegidega Otepääl lõbutseda! Loodame, et sellest ajast on piisanud vormi parandamiseks ning olete kõik valmis end uuesti proovile panema.

Kui kuuled Talispartakiaadist esimest korda, siis on meil teile öelda vaid üht. Üle 400 osaleja rohkem kui 20 ettevõttest on end juba kirja pannud ning määrivad agaralt suuski. Mida vahvat Sina sel talvel kolleegidega ette võtad?

Suundu meie koduleheküljele www.firmasport.ee/talispartakiaad ning tee selgeks, millistel aladel võisteldes julgeksid end teiste kõrval stardijoonele valmis seada.

Kui oled juba aga veendunud, et tahad oma ettevõtte delegatsiooniga 6. märstil valmis olla, siis saad suunduda otse registreerima www.firmasport.ee/talispartakiaad/registreerimisleht/!

Üritus kestab terve nädalavahetuse ning nagu töisele nädalale kohane, pannakse sellele punkt afterpartyga, mis toimub ööklubis Comeback.

Lühidalt: Mis? Talispartakiaad’15.

Kus? Otepääl.

Millal? 6.-8. märts.

Ole seal ja ole valmis!

Foto: Tehvandi suusastaadion Talispartakiaad ’14 üritusel enne puusuusasprindi võistlust. Autor: Tarmo Haud