Talimängude uisuvõistlus toimub Tartus

21. veebruar 08

uisutamine07.jpgFirmaspordi Talimängud 2008 uisuvõistlus toimub Tartu Lõunakeskuse liuväljakul 29. veebruaril kell 13.00. Võistlusnumbrid saab samast alates kell 12.00 – 12.30-ni. Firmaspordi Talimängud 2008 uisuvõistluse asukohta sundisid nihutama kehvad jääolud ja jää valamist mittesoosiv ilmaprognoos järgmiseks nädalaks.

Fotol talimängude uisuvõistlus möödunud aastast. Sel aastal on vabas looduses olev jää olnud peamiselt paksu veekihiga kaetud! Foto: Külli Leola (Tartu Maraton)

Suusaalade toimumisekoha ja kellaaegade üle otsustab võistluste korralduskogu esmaspäeva õhtusel korralduskoosolekul. Hiljemalt kolmapäevaks peaks olema lõplik talimängude ajakava ka kinnitatud ja osalejatele laiali saadetud.

Võrkpallurid, kalapüüdjad ja mälumängurid saavad ainsana olla suhteliselt rahulikud, kuna nende ajakava ei tohiks kuskile suunda nihkuda.

Varualad on Firmaspordi Talimängude korraldajatel samuti ootevalmis, kuid neid tõenäoliselt siiski täies mahus kasutada pole vaja, kuna viimase paari nädalaga on lumeolud Lõuna-Eestis märgatavalt paranenud võrreldes Otepää MK aegse seisuga. Suusatamise toimumine Käärikul on küll ebatõenäoline, kuid Otepääl on raja seisukord täna hea ja võimalused võistlused läbi viia on reaalselt olemas.

Halbade ilmaolde tõttu on praeguse seisuga Eesti Spordiselts Kalev loobunud Euroopa Firmaspordi Talimängude korraldamisest, mis pidanuks aset leidma märtsi teisel nädalavahetusel. Kas ja mis toimub Kalevi korraldusel sel nädalavahetusel, otsustab nende mängude korralduskogu reedeks.