Talimängude teine päev jätkus suusatamisega

06. märts 10

Firmaspordi Talimängude teise päeva alguses toimus suusavõistlus vabatehnikas. Võistlus toimus kaheksas vanusegrupis: M ja M30+ sõitsid distantsil 10 kilomeetrit, N, N30+, M40+ ja M50+ sõitsid 5 kilomeetrit ning N40+ ja N50+ vanusegrupi distantsi pikkuseks oli 3 kilomeetrit.

Nuber 18 all sõitnud Lea Ilves (Tallinna Autobussikoondise AS), kes tuli vanusegrupis N40+ neljandale kohale, sõnas oma sõidu kohta, et kuigi suusk eriti ei libisenud, jäi ta sõiduga rahule. Sama vanusegrupi esimese koha napsas endale väga kindlalt finišeerinud Marje Viirmann (Fere OÜ).

Sama vanusegrupi meeste sõidul finišeeris esimesena Sulev Lokk (Ekspress Hotline AS), tema järel teiseks tulnud Valdis Kaskema (Savekate OÜ) sõnas peale võistluse lõppu, et jäi oma sõiduga rahule. „Sõit läks nagu ette arvata oligi, et läheb,“ nendib ta. Samas tunnistab, et väikest kukkumist, mis rajal juhtus, ta siiski ette ei näinud.

Vanusegruppis N50+ finišeeris esimesena Ulvi Käär (Norma AS), sama vanusegrupi meeste sõidus ületas finišijoone esimesena Nikolai Politajev (Eesti Põlevkivi Spordiklubi). Vanusegrupis N30+ oli kõige esimeseks Merle Laasma (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ), sama vanusegrupi meeste sõidus aga Marek Sander (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ). Vanusegrupis N finišeeris esimesena Kristel Laurson (Savekate OÜ), vanusegrupis M oli esimeseks Varmo Kaskema (Savekate OÜ). 

Murdmaasuusatamise tulemused leiab ka siit: Suusatamine 2010

Päeva teises pooles ootab meeskondi ees veel teatesuusatamine.