Talimängude plaan B

31. jaanuar 08

uisutamine07.jpgTaliharjapäev on juba ammu möödas ja lumega on Eestimaal jätkuvalt erakordselt kitsas. Halvad uudised järjest tulevad, et maraton maratoni järel on edasi lükkumas. Firmaspordi Talimängude korraldajatelt on aga tulemas head uudised. Otepää kandis on hetke lumeolud normaalsed ja MK etapp Otepääl toimub igal juhul, on teada andnud MK etapi korraldajad. Kui kuu ajaga peaks juhtumisi ka Otepääl suusarada sulama, siis isegi talispordi jaoks ekstreemsetes tingimustes saavad mängud igal juhul läbi viidud.

Selleks, et alade valik ei jääks väga ahtaks on korraldajatel ülihalbade tingimuste puhuks olemas ka tagavara alad, millega asendame kehva ilma korral põhiprogrammi alasid.

Fotomeenutus möödunud aasta Talimängudest. (autor: Külli Leola)

Talimängude korraldajatel on õigus asendada järgmised alad:

  • uisutamine – võistlustega sõudeergomeetritel, mis toimub Kääriku spordihoones
  • suusatamine – võistkondliku seiklusretkega Käärikul ja Kääriku ümbruses
  • teatesuusatamine – firmade mitmevõistlusega Kääriku Spordihoones, kus etteantavad ülesanded selguvad koha peal ja firma saab valida oma esindajad kogu üles antud delegatisooni hulgast.

Veel kord tuletame meelde, et tegemist on kõigest nö. plaan B-ga ja heade või vähemalt rahuldavate ilmaolude korral toimub mängude programm esialgselt planeeritud pikkuses ja ajakava järgi!

Talimängudele registreerimine on jätkuvalt avatud! Saate ennast kirja panna ja lisainfot küsida aadressil info@firmasport.ee