Talimängude esimese päeva lõpetasid mälumäng ning playback show

05. märts 11

Mälumängudeks jõuti viimaks Otepääle ja selle lähedusse, kus viiakse läbi suurem enamus Talimängude programmist. Eesti Ettevõtete Talimängude esimese toimumispäeva viimased punktid tõid mälumäng ning meelelahutuslik playback show.

Mälumäng toimus korraga kolmes kohas: Käärikul, Nuustaku pubis ning Oti pubis. Nende kohtade vahel jagunenud 55 tiimi koosnesid neljast liikmest. Kui füüsilise teravuse nõue jäi slaalominõlvale, siis nüüd oli vaja teritada mõistust. Kokku 25 küsimust esitati viieses blokis: euro, talisport, Nuustaku, ei saa ilma ilmata, tänased sünnipäevalapsed. Küsimused polnud üldiselt rasked, kuid osalejatele anti pureda ka paar kõvemat pähklit. Kõige edukamad pähklipurejad olid Sampo Panga I tiimis, kes vastasid õigest 16 küsimusele. Teine edukas tiim oli Eesti Posti I võistkond 15 punktiga ja neile järgnes vaid poolepunktilise kaotusega Fere. Mälumängu saalides ragistati ajusid lõbusas meeleolus . Kui mängu läbiviija luges ette õigeid vastuseid, siis paljud hõiskasid rõõmust oma teadmiste üle ning teised said uute teadmiste võrra targemaks.

Mälumängu tulemused on näha siit: https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/562-maelumaengtulemused

Nuustaku pubis jätkunud playback show lõpetas Talimängude esimese päeva programmi. Iga playbackil osalev ettevõte sai lõpparvestuse tabelisse kirja 10 punkti. Need punktid krabasid endale Sampo Pank, Norma, Elisa Eesti ning Tschudi Logistics. Sampo Panga esituses nägime Winny Puhhi lugu “Peegelpõrand”, Tschudi Logistics esitas väga südamlikult äsja Eesti Laulu konkursil osalenud Meister & Mari laulu “Unemati”. Esitlusele tuli ka teine Eesti Laulul võistelnud lugu “Valss”, kus sarnaselt kollektiivi Orelipoiss esitusega nägime laval tantsijapaari. Viimasel hetkel registreerunud Norma astus lavale Anne Veski lauluga “Roosiaia kuninganna”. Lisaks sündis kohapeal üks etteaste, kui viis meest erinevatest ettevõtetest astusid lavale ning suurte ovatsioonide saatel sooritasid seal hundirattaid ja hööritasid puusi. Kolmeliikmeline žürii hindas viiepallisüsteemis show`d, lavalist liikumist, kostüüme, jäljendamisoskust ja publikuga suhtlemist. Žürii arvamuse kohaselt olid parimad jäljendajad Sampo Pank ja Tschudi Logistics.