Taastavad massaažid ning abi füsioterapeautidelt otse Narva-Jõesuu rannaliival!

01. juuni 16

Dorpat SPA ja Tartu Tervisekliinik toob oma väed Suvespartakiaadiks Narva-Jõesuuse. Mida suudab Dorpat SPA sulle rannaliival pakkuda ja kas spordimeditsiini spetsialistid teavad sinu küsimustele vastust ning oskavad aidata? Vaata altpoolt!

Selleks, et meeldivaid teenuseid ka pärast Suvespartakiaadi nautida, näita oma võimeid linnarogainil! Oma võimalus on ka firmajuhtidel, kes mitmevõistlusel tubli tulemuse teevad.

Võistluspaigaks oleval mererannal on võimalus kasutada järgnevaid teenuseid:

* Massaaž – 15 min hinnaga 5€

* Kinesioteipimine

Kohal on nõu ja jõuga füsioterapeudid ning massöörid. Tasumine sularahas!

dorpat_spa_logo

Dorpat Tervis OÜ on Tartu kesklinnas tegutsenud 2007. aastast alates. Peamiselt teatakse ettevõtet Dorpat Hotelli ruumides asuva Dorpat SPA järgi, vähem teatakse aga seda, et Dorpat Tervis OÜ on aastast 2008 osutanud ka rehabilitatsiooni- ja taastusraviteenuseid. Kuna teenuste maht on aina kasvanud ning spaa- ja raviteenused ei tahtnud enam ühe katuse alla ära mahtuda, avati aasta alguses uuel aadressil (Soola 2) Tartu Tervisekliinik.

TartuTervisekliinik logo

Dorpat SPAs pakutakse endiselt ilu-ja lõõgastusteenuseid: massaaže, kehahoolduseid, käte-,  jalgade hoolduseid, maniküüri, pediküüri, näohoolduseid.

Tartu Tervisekliinikus pakutakse lisaks rehabilitatsiooniteenustele tasulisi taastusravi- ja füsioteraapiateenuseid, toitumisnõustamist ning 150-ruutmeetrilises füsioteraapia saalis toimuvaid rühmatreeninguid. Kõiki Tartu Tervisekliiniku rühmatreeninguid juhendavad füsioterapeudid.

Neile, kel pole võimalik riiklikus süsteemis taastusraviarsti ja füsioterapeudi teenuse järjekorras abi oodata, on tasuline vastuvõtt võimalus kiiremini abi saada. Ettevõttes töötavad ka nahaarstid ja taastusraviarst, psühholoogid, tegevusterapeudid, logopeedid ning tulevikus ka ortopeedi vastuvõtud.

suvespartakiaad-2016-