Registreerimine

2018. aasta registreerimine pole veel avatud!

Ettevõtte registreerimiseks Sügisspartakiaadile tuleb ära teha kaks sammu.

Samm 1:

Kõigepealt anna oma ettevõtte tulekust teada, täites selleks registreerimisvorm.

NB! Registreerimisvormi alusel koostatakse teile arve. Peale täitmist saab veel juurde lisada osalejaid, aga maha võtta ei saa!

Samm 2:

Et me teaksime, kes millisel alal osaleb, tuleb ettevõtte esindajal täita nimeline registreerimistabel, mis saadetakse esindaja e-posti aadressile peale registreerimisvormi täitmist, ning täita see hiljemalt 20. septembriks. Peale 20.septembrit failis enam muudatusi teha ei saa, kuid kui selleks on vajadus, tuleb kirjutada meilile registreerimine@firmasport.ee. NB! Enne alale registreerimist palume lugeda läbi ala juhendid. Bowling, vibulaskmine ja sõueergomeetrite võistlus nõuavad eraldi ajalist registreerimist! Ajaliseks registreerimiseks vaata vabade aegade tabelit siit ja anna soovitud aegadest teada e-posti aadressil registreerimine@firmasport.ee

Sügisspartakiaad’17 registreeritud osavõtjate asendamine on võimalik kuni 20. september kell 17.00 ning sellest tuleb teada anda esimesel võimalusel registreerimine@firmasport.ee.

Lõplik aladele registreerumine lõppeb alale eelneval õhtul kell 20.00.

Kõikidest muudatustest palume teavitada korraldajaid ürituse eelselt e-mailitsi registreerimine@firmasport.ee ning ürituse ajal staabis.