Registreerimine

02. detsember 15

Ettevõtte registreerimiseks Sügisspartakiaadile tuleb ära teha kaks sammu.

Samm 1:

Kõigepealt anna oma ettevõtte tulekust teada, täites selleks registreerimisvorm.

NB! Registreerimisvormi alusel koostatakse teile arve. Peale täitmist saab veel juurde lisada osalejaid, aga maha võtta ei saa! Kui osalejaid lisandub, tuleb tabel nenede arvu võrra uuesti täita.

Samm 2:

Et me teaksime, kes millisel alal osaleb, tuleb ettevõtte esindajal täita nimeline registreerimisleht hiljemalt 21. septembriks. Peale 21. septembrit failis enam muudatusi teha ei saa, kuid kui selleks on vajadus, tuleb kirjutada meilile registreerimine@firmasport.ee. NB! Enne alale registreerimist palume lugeda läbi ala juhendid. Bowling, vibulaskmine ja sõueergomeetrite võistlus nõuavad eraldi ajalist registreerimist! Ajaliseks registreerimiseks vaata vabade aegade tabelit siit ja anna soovitud aegadest teada e-posti aadressil registreerimine@firmasport.ee

Sügisspartakiaad’18 registreeritud osavõtjate asendamine on võimalik kuni 21. september kell 17.00 ning sellest tuleb teada anda esimesel võimalusel registreerimine@firmasport.ee.

Lõplik aladele registreerumine lõppeb alale eelneval õhtul kell 20.00.

Kõikidest muudatustest palume teavitada korraldajaid ürituse eelselt e-mailitsi registreerimine@firmasport.ee ning ürituse ajal staabis.