Swedbank võidutses võrkpallis

07. märts 15

Neile, kes juhtusid täna pealt nägema võrkpallivõistlusi, jäi ühe põnevaima ja professionaalseima mänguna meelde pingeline lahing Ruukki II tiimi ja Swedbanki vahel. Kuigi Ruukki maandus lõpuks kahe tiimi koostöös viiendale kohale, üllatas pealtvaatajaid tõsiasi, et ka võitja Swedbankiga lahinguid pidanud profitiim koosnes suures osas lastest.

Talispartakiaad 2015, võrkpallVäga tugevaid mänge pakkunud Swedbank rebis esikoha kindlate rünnete ja hea serviga, teise koha võitnud Metro sportlasi teatakse aga igal spartakiaadil kui eriliselt ilusaid ja sportlikke noori. Kolmandale kohale tulnud Tallinna Linnatranspordi tiimi tunnevad kõik aga seekordsete talikate suurfavoriidina.

Nagu öeldud, üllatas sel korral aga enim just Ruukki tiim. “Võrkpall on Ruukkis alati kõige popim spordiala olnud, tegutseme Pärnus ja rand on seal väga lähedal,” rääkis tiim. Ruukki töötajatele on olemas ka oma võrkpallitrenn, kus lapsed kiirelt tugevaks on treenitud. “Need poisid, kes täna platsil olid, on kahe aastaga meeletu hüppe teinud,” teadis rääkida võistluse kohtunik Harles Kiveste.

Võrkpall on sel korral üks kolmest pallialast. Firmasportlased võtavad mõõtu veel ka korvpallis ning jalgpallis.

Foto: Tarmo Haud