Swedbank oli talirogaini kiireim ja nutikaim

04. märts 16

Rogaini tiitlivõistlusi korraldatakse traditsiooniliselt täiskuule lähimal nädalavahetusel, et öine, otsustava tähtsusega orienteerumine võimalik oleks. Talispartakiaadlastel läks veidi lihtsamalt ning 24 tunni asemel veedeti rajal vaid päikesepaistelised 30 minutit. Võidu viis rajalt endaga kaasa Swedbank, teise koha sai Norma ning kolmandat kohta jagasid Lennuliiklusteenindus ja Fere.

Foto: Kaimo Puniste

Meeste klassis teiseks tulnud Normakas Kaarel Viik tõdes, et rogaini näol oli tegemist põneva võistlusalaga.

“Tasus aega võtta, et kaarti vaadata. Rahmida ei tasunud ja lõigata ka mitte, sest võsa oli mõnes kohas ikka korralik,” rääkis Viik. Kõige hullemaks punktiks rajal pidas mees põlveni lumes sumpamist.

Neil, kes läksid rajale hiljem oli tükk tegemist aga sellega, kas jälgida oma vaistu – või lumme juba sisse kõnnitud radu. Nii mõnelgi korral pidid rada järginud pettuma, sest selgus, et see oli sisse tallatud eelmiste, esialgu eksinud tiimide poolt.

Seega tasub meeles pidada: peale iseenda ei saa võistlusrajal kedagi usaldada!

M klassis tegi parima tulemuse Viljar Vooremäe Lennuliiklusteenindusest, N klassis Laura Maasik Danskest. N30 ja M30 klassides särasid Heiki Talvik Normast ja Marilyn Maasikamäe Kalevist.

N40 klassi parim Tea Pärnik tuli taaskord Kalevist, M40 arvestuse parim oli Randy Korb Ferest. N50 ja N50 võtsid võidu endaga Urmas Jõeleht Elisast ja Marje Viirmann Ferest.

Kaheksas võistlusklassis osales rajal kokku 130 rogainlast. Rogaini karika võitja selgub aga alles pärast Suvespartakiaadi, kui on peetud ka linnarogaini võistlus.

Talirogaini ala peasponsor on MyFitness.

MyFitness