Swedbank noppis mõlema tänase reketimängu võidu

29. november 14

Laupäeva hommikul kell 9 startinud sulgpall oli kahtlemata katsumuseks neile, kes eelmisel õhtul pikalt piljardilahingut pidasid. Väsimusele vaatamata olid võitjahinged erksad: sulgpallis tõi naiste klassi võidu koju Eve Peedimaa, meeste klassi võidu Jako Känd. Tublid olid ka kell 11 alustanud tennisistid: naistest oli parim Anu Sisask Swedbankist, meestest samuti Swedbanki tiimis mängiv Priit Gross.

5D__6400Sulgpalliplatsil pakkusid eriti head vaatemängu sel korral naised – neljandaks tulnud Kadi Kaasiku ja 12. koha saanud Ivika Lainevee võistlusmäng oli just üks selliseid. Ka osalejad ise nentisid, et kuigi leidus ka vingeid meespaare, oli naiste mäng sedapuhku tehniliselt täpsem. Naiste veteranide klassi võitjaks tuli sel korral Elina Letjutšaja, meesveteranidest säras Margus Maidla.

Naispaaridest tunnistati parimaks ka naiste klassi arvestuses võitnud Eve Peedimaa koos Tuuli Wallenbergiga, meespaaridest ei saanud keegi vastu Margus Kase ja Lauri Joosu mängule. Tubli tulemus tuli kindlasti ka lõunauinaku abiga: Visa hallis võis iga pehmema mati peal näha kedagi sõba silmale laskmas.

Kuldpall 2014 on näidanud, et parima tulemuse saavad paarismängudes ikka need, kel lisaks headele oskustele ette näidata ka ühine perekonnanimi. Nii tegidki Margit ja Margus, ühise nimetajaga Maidlad, segapaaride arvestuses puhta töö.

Firmade üldarvestuses jäi sulgpallis Swedbanki järel teisele kohale Eesti Energia, kolmandale Elisa.

Tähtvere spordihallis toimunud  tennisemängudel oli kõige tublim toetustiim kaasas Tallinna Lennujaama spordiklubil: hõiked, nagu “Ära anna alla!” ja “Su pall lendab 97 km/h!” ei vaibunud Kristjan Tatari mängu ajal hetkekski. Kokku tõi tugev toetus Tatarile meeste arvestuses kolmanda koha.

M40 arvestuses võttis võidu Jaan Rahe Omnivast, N40 arvestuses Tiina Winters Elisa spordiklubist. Tennise paarismängus olid kõige kõvemad Eesti Energia Spordiklubi esindajad Julia Mozberg ja Lauri Lilleste, kes noppis muuhulgas ka meeste klassi teise koha.

Ettevõtetest särasid tennises Swedbanki järel Eesti Energia ja Danske Bank.

Foto: Tarmo Haud