Swedbank näitas 60 minuti suusasõidul taset

60 minuti suusasõidus oli võistlejatel ülesanne läbida tunni aja jooksul võimalikult palju 2,5 km pikkuseid täisringe. Võitjaks krooniti need spordihinged, kelle kontole ringe kõige enam kogunes. Firmasportlased näitasid suusasõidul nii ilusat tehnikat, vihast konkurentsi kui ka naudingut suusatamisest.

Talispartakiaad 2015, Murdmaasuusatamine ühisstardist vabatehnikasVõistluse avastart läks naistele ning juba esimesel ringil hakkasid liidrid tempot näitama. Kõigutamatult püsis naiste klassis esimesel kohal Epp Paalberg Tallinna Linnatranspordi ASist, kes kogus kokku kuus täisringi. Paalberg sõitis välja ka naiste arvestuse kiireima ringiaja – 9:19.9.

N30 vanuseklassis võttis magusaima koha Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist 5 täisringiga, sama tulemusega saavutas esikoha N40 vanueseklassis Annika Vaher Tallinna Linnatranspordi AS-ist. N50 vanuseklassi parima aja sõitis välja Fere esindaja Marje Viirmann, kes kogus tunni aja jooksul kokku samuti 5 ringi.

Meeste 60 minuti suusasõidus jäi parimaks tulemuses 7 täisringi, mis tagas esikoha Juri Shirokovile Saint Gobainist (M) ja Meelis Rebasele Danske Bankist (M40). Päeva parima ringiaja sõitis välja Meelis Rebane, kes alistas 2,5 km pikkuse ringi ajaga 7:43.3. M50 vanuseklassi võidu võttis kuue ringiga Heiki Mäesalu Saint Gobainist, M30 vanuseklassi võit läks samuti Saint Gobaini. Hannes Veidel piisas vanusegrupi võiduks sõita kokku kuus täisringi.

Ettevõtete arvestuses läks esikoht Swedbankile, teine koht Tallinna Linnatranspordi ASile. Kolmandaks tuli Elisa spordiklubi.