Swedbank alustas Talispartakiaadi võiduka orienteerumisega

Täna alanud Talispartakiaad ’15 sai päikeselise alguse taliorienteerumisrajal, kus võtsid mõõtu kokku 123 üksikosalejat. “Rada oli metsa all ootamatult lumine,” leidis nii mõnigi osaleja, kes hingeldades finišisse saabus. Hingeldasid enamasti just kõige nooremad – orienteerumisvõistlus oli sel korral täielikult M40 ja N50 klasside käes.

IMG_8873 (Large)Kõigist meeste võistlusklassidest saavutati parimad tulemused M40 ja M50 arvestuses. M40 klassi tšempioniks tuli Tanel Kannel Norma ASist 12 minutiga, M50 klassis Tiit Tiivoja Ferest 15 minuti ja 46 sekundiga.

Meeste klassis oli parim Robin Lilleorg Lennuliiklusteeninduse tiimist 22 minutiga, M30 klassis Ergo Virgepuu Swedbankist 17 minuti ja 6 sekundiga.

Kõigi naisteklasside parim tulemus jäi vaid napilt meeste omale alla – parimat kompassi kasutas M50 klassis võistelnud Marje Viirmann Ferest, kelle finišiaeg oli 13 minutit ja 32 sekundit. Viirmanni järel tuli Epp Paalberg Tallinna Linnatranspordi ASist, kes läbis raja 13 minuti ja 48 sekundiga. N30 klassis võttis esikoha Mari-Liis Jääger Swedbankist, ajaks 15 minutit ja 54 sekundit, N40 arvestuses Mare Ulp samuti Swedbankist veidi alla 17 minutiga.

Meeskondlikus arvestuses loeti kokku ettevõtte kümme parimat tulemust – esikoha teenis kindlalt välja Swedbank, teise koha Lennuliiklusteeninduse võistkond ning kolmanda Fere.