Registreerimine

02. detsember 15

Ettevõtte registreerimiseks Suvespartakiaadile tuleb ära teha kaks sammu:

Samm 1:

Kõigepealt anna oma ettevõtte tulekust teada, täites selleks registreerimisvorm.

NB! Registreerimisvormi alusel koostatakse teile arve. Peale täitmist saab veel juurde lisada osalejaid, aga maha võtta ei saa!

Samm 2:

Et me teaksime, kes millisel alal osaleb, tuleb ettevõtte esindajal täita nimeline registreerimistabel (lae see alla SIIT) ning saata see hiljemalt 8. juuniks kell 15.00 e-postile sekretariaat@firmasport.ee.

Kui soovitakse osaleda ka discgolfis, tuleb endale SIIT sobiv vaba võistlusaeg valida ja kirjutada sobivast ajast sekretariaadijuhi e-postile sekretariaat@firmasport.ee.

Suvespartakiaad’18 registreeritud osavõtjate asendamine on võimalik kuni 14. juunini kella 17.00-ni ning sellest tuleb teada anda esimesel võimalusel e-postile sekretariaat@firmasport.ee.

Lõplik aladele registreerumine lõppeb alale eelneval õhtul kell 20.00.

Kõikidest muudatustest palume teavitada korraldajaid enne üritust, kirjutades e-postile sekretariaat@firmasport.ee ning ürituse ajal staabis.

Samm 3 (neile, kes soovivad majutust ja toitlustus meie kaudu):

Majutuse ning toitlustuse asjus on võimalik ettevõtte esindajal tellida vastavad teenused majutuse korral SIIT ja toitlustuse korral SIIT. Majutuse tellimiseks tuleb kontakteeruda, kirjutades e-postile peeter@firmasport.ee.