Ajakava

Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:00-20:00 Esindajate koosolek ja pallimängude alagruppide loosimine Skype (esindajatele saadetakse samal päeval Skype’i link, mille abil saab kell 19 vestluses osaleda)
Reede, 15. juuni 2018
11:00-22:00 Sekretariaat avatud Hostel Just Rest (Ranna pst 6)
12:00-14:00 Linnarogain start/finiš laululaval (Talli 2)
12:00-18:00 Discgolf (stardiajad 12:00-17:00) Rotary Disc-golf Park (Toome 25)
12:00-18:00 Kiikingu koolitus, eelvoorud ranna-ala
14:00-18:00 Rannavõrkpalli segaturniir rannaala võrkpalliväljakud
14:00-18:00 Ultimate-frisbee kunstmuru staadion (Ranna pst 7)
14:00-18:00 Mölkky eelvoorud ranna-aala
17:00-18:30 Kergejõustiku non-stop linnastaadion (Vesiflirdi 3)
20:00-21:00 Mälumäng Pärimusmuusika Ait (Tasuja pst 6)
21:10-21:40 Filmikonkurss “Viljandi paadimees” lühifilmide vaatamine ja hindamine (kõigil osalejatel on üks teema, mis avaldatakse 11. juunil) Pärimusmuusika Ait
21:50-22:30 Autasustamine Club Red (C. R. Jakobsoni 2)
23:00-02:00 Meeleolukas õhtune pidu Club Red
Laupäev, 16. juuni 2018
9:00-19:00 Sekretariaat avatud Hostel Just Rest
10:00-12:00 SportID murdmaajooks Viljandi järve terviserada (Ranna pst 6 lähistel)
10:00-19:00 Discgolf (stardiajad 10:00-18:00) Rotary Disc-golf Park
10:00-16:00 Kiikingu eelvoorud ranna-ala
12:00-19:00 Rannajalgpall rannajalgpalli väljak
12:00-19:00 Rannavõrkpalli paaristurniir rannaala võrkpalliväljakud
14:00-15:00 Tõukerattasprint Paala järve terviserada
14:00-16:00 Mölkky finaalid ranna-ala
15:00-17:00 Rammumehe ja -naise võistlus ranna-ala
15:00-16:30 Grillimisvõistlus ranna-ala
16:00-18:00 SUP võidusõit ranna-ala
17:00-17:30 Viljandi järvelendur 2018 ranna-ala
18:00-19:00 Trepijooks Trepimägi
22:00-23:00 Autasustamine Club Red
23:00-03:00 Meeleolukas õhtune pidu Club Red
Pühapäev, 17. juuni 2018
8:00-14:00 Sekretariaat avatud Hostel Just Rest
9:30-10:00 Teatejooks linnastaadion
10:30-13:30 Rannatennis rannaala rannatenniseväljakud
10:30-13:30 Korvpall 3×3 rannaala korvpalliväljakud
10:30-13:30 Mullijalgpall kunstmuru staadion
10:00-12:00 Kiikingu finaalvoorud ranna-ala
12:00-13:00 Kanuuralli ranna-ala
13:00-13:30 Teateujumine ranna-ala
13:30-14:30 Köievedu ranna-ala
14:30-15:00 Autasustamine, lõpetamine ranna-ala