Suvespartakiaadile tuleb kasulikke spordialaseid teadmisi jagama Spordihooldus OÜ

17. juuli 15

Tähelepanu kõik Suvespartakiaad’15-l osalevad meeskonnad ja suuremad ning väiksemad spordisõbrad – hea uudis teile!

Ürituse raames on kohal ja nõu ning jõuga abiks ka Spordihooldus OÜ (www.spordihooldus.ee)!

Küsisime füsioterapeudilt Martin Vahimetsalt, kes on ühtlasi ettevõtte partnereid, väikest nupukest, mis võtaks kokku nende eesmärgi nii Suvespartakiaadil kui Eesti spordimaastikul üleüldiselt:

Meie eesmärk on lihtne – tõsta aktiivsete inimeste teadlikkust spordifüsioteraapia võimalustest igapäeva elus. Läbi mitmekesise valiku tahame tutvustada Spordihoolduse poolt pakutavate vahendite õiget ning efektiivset kasutamist. Nende teadlik valik, kasutamine ning metoodika võivad tihtipeale jääda segaseks! Seepärast soovime pakkuda aktiivsetele inimestele terviklikke lahendusi.

Peamised märksõnad meie väljapanekul on kinesio- ning sporditeibid, külmakompressioon- ning soojaravi, mitmed funktsionaalsed vahendid lihashoolduseks, samuti spordi- ning massaažikreemid ja palju muud.

Suvespartakiaadil tahaksime nõu ja jõuga olla abiks eelkõige neile, keda vaevab mõni suurem või väiksem trauma või vigastus. Kõik, kes soovivad enda lihaseid VYPER rullil lõdvestada või kummilindiga mõned soojendusharjutused enne rasket sportimist teha – astuge julgelt läbi!

Innustamaks kõiki sportlikule tegevusele, ootame SPORDIHOOLDUSE telki ka neid huvilisi, kes soovivad oma tasakaalu ja jõu proovile panna – parimatele meie poolt väikesed meened!

Suvespartakiaad’15 toimub juba järgmisel nädalavahetusel, 24.-26. juulil Jõulumäe Tervisespordikeskuses Pärnumaal. Vaata lisainfot aadressil https://firmasport.ee/suvi/ .

SPORDIHOOLDUS